Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aprūpes centrā „Alūksne’’ viesojas Ziemera pagasta amatierteātris „Kronis visam’’

21. novembra pēcpusdienā centra zālē pulcējās centra iemītnieki, lai noskatītos Ziemeru pagasta amatierteātra „Kronis visam’’ izrādi „Mūža guvums’’. Lugas autore un režisore Ilga Voropajeva.

Atklājot izrādi, režisore pastāstīja, ka luga ir veltījums izsūtītajiem Ziemeros un visiem pārējiem represētajiem. Viņa pastāstīja, ka luga ir jaunākā izrāde viņu kontā un ļaudīs palaista tikai trešo reizi. Iepazīstināja arī ar darbojošajām personām.

Galvenā persona- māte Lidija ( Jausma Paula).

Viņas meitas - Ieva (Sandra Logina), Marta (Inga Strauta).

Dēls Ilmārs – (Ilmārs Pavlovičs).

Vedekla Māra (Aiva Luika).

Kaimiņiene Agnese (Iveta Voropajeva).

Mārtiņonkulis (Mārtiņš Logins).

Stundu garo uzvedumu skatītāji uzņēma ar patiesu interesi un replikām, ka viss esot kā dzīvē un ilgi paturēšot atmiņā.

Pēc sirsnīgajiem aplausiem izrādes beigās iemītnieki vēl un vēl pateicās Ilgai un visiem aktieriem par tiešumu, sevišķi uzteica Jausmu Paulu, kurai bija uzticēta mātes loma un visa grupa tika uzaicināta paviesoties vēl ar kādu izrādi.

Bet ilgi uzkavēties aktieri nevarēja, jo todien viņus gaidīja ar šo pašu izrādi Māriņkalnā.

Paldies viņiem!

Lietotāju raksti