Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties Latvijas kultūras vēstnieku rudens nometnei Vidzemē

Vai esi darbīgs un pašaizliedzīgs savas kopienas dzīves veidotājs? Vai tici, ka kultūra ir Tavas kopienas un mūsu valsts pastāvēšanas pamats, kas stiprina mūsu pašcieņu un piederības sajūtu, rosina jaunu vērtību radīšanai un būtiski ietekmē mūsu dzīves kvalitāti? Vai vēlies savā pārliecībā, idejās un pieredzē dalīties ar domubiedriem un iedvesmot citus dažādu tautību Latvijas iedzīvotājus, NVO pārstāvjus un savas vai citu kopienu pārstāvjus? Piedalies “Latvijas kultūras vēstnieku rudens nometnē Vidzemē”!

„Latvijas kultūras vēstnieku rudens nometne Vidzemē” tiek veidota kā divu dienu mācību programma mazākumtautību NVO pārstāvjiem. Nometni organizē biedrības „Goraļ” un „Sadarbības platforma” ar Valmieras novada fonda un Kultūras ministrijas finansiālo atbalstu.

Nometne notiks  no 31. oktobra līdz 1. novembrim Vidzemē, Kocēnu novadā, viesu namā „Mazais Ansis”.

Mācību programma veidota, lai bagātinātu personīgo un profesionālo pieredzi NVO vadītājiem un pārstāvjiem sadarbībai ar Latvijas dažādu tautību kopienām, veidojot starpkultūru dialogu. Dalībnieki pilnveidos zināšanas par Latvijas kultūru un tās mijiedarbi ar Latvijas minoritāšu kultūrām. Gatavojoties nozīmīgajai Latvijas jubilejai, klātesošie dalībnieki gūs iedvesmu un informāciju par iespēju iesaistīties Latvijas valsts simtgades programmas veidošanā un nodrošināšanā.


Dalība apmācības programmā jāpiesaka, aizpildot dalībnieka anketu un līdz 20.oktobrim, nosūtot to uz e-pastu [email protected] .

Lietotāju raksti