Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Policija informē

18.jūnijā ziņo, ka Liepnas pagasta „Rožlejās”, apstrādājot zemi, tika atrasts nesprādzis Otrā pasaules kara laika lādiņš. Izsaukti sapieri, kas nesprāgušo munīciju neitralizēja.

18.jūnijā ziņo, ka Liepnas pagasta "Rožlejās", apstrādājot zemi, tika atrasts nesprādzis Otrā pasaules kara laika lādiņš. Izsaukti sapieri, kas nesprāgušo munīciju neitralizēja.
19.jūnijā ziņo, ka Alsviķu pagasta "Celenskos" alkohola koplietošanas laikā vīrietim nozagts mobilais tālrunis. Vainīgā persona zināma – 1969.gadā dzimusi sieviete, tālrunis atdots īpašniekam.
19.jūnijā ziņo, ka Alsviķu pagasta "Indrānos" laika posmā no 18. līdz 19.jūnijam 440 metru garumā nozagti elektrolīnijas elektrības vadi. Vainīgās personas zināmas.
20.jūnijā Alūksnē pie veikala "Maks" 1984.gadā dzimis vīrietis patvaļīgi paņēma sievietei piederošu velosipēdu, lai aizbrauktu līdz savai dzīvesvietai pēc naudas. Velosipēds jau atdots īpašniecei, vainīgajam sastādīts administratīvais protokols par patvarību. Otrs vīrietis no kompānijas – 1981.gadā dzimušais – sabiedriskā vietā urinēja, būdams alkohola reibumā. Vīrietis aizturēts un nogādāts policijā.
21.jūnijā ziņo, ka Bejas mežniecībā sastādīts protokols par patvaļīgu augošu koku ciršanu Pededzes pagasta "Lūšos 1", kur nogriezti 9,21 kubikmetri koksnes. Lietas apstākļus noskaidro.
22.jūnijā ziņo Valsts akciju sabiedrība "Latvijas valsts ceļi", ka trijās vietās uz Alūksnes rajona ceļiem 22.martā ir nozagtas trīs ceļa zīmes ar metāla stabiem.
22.jūnijā ziņo, ka no Alūksnes veikala "Maxima" 1956.gadā dzimis vīrietis nozaga degvīna pudeli un pārtiku 7,60 latu vērtībā. Policija noskaidrojusi, ka ilgākā laika posmā pirms tam vīrietis nozadzis vēl aptuveni 20 degvīna pudeles.
23.jūnijā Alūksnes rajona policijas pārvalde ierosinājusi kriminālprocesu par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu – nepilngadīgas personas izvarošanu. Vainīgais – 1968.gadā dzimis vīrietis no Alūksnes – aizturēts. Cietusī ir 1990.gadā dzimusi nepilngadīgā no Alūksnes.
24.jūnijā ziņo, ka Jaunlaicenes pagastā nodegusi šķeldai sagatavota zaru kaudze 65 metru garumā un 3 metru augstumā. Šajā dienā šķeldas kaudze nodegusi arī Jaunalūksnes pagastā, bet Veclaicenes pagastā ir nodegusi koka tualete. "Pieļaujams, tā bijusi ļaunprātīga dedzināšana, bet nav izslēgta arī pašaizdegšanās. Lietas apstākļus noskaidro," saka A.Gailītis.
23.jūnijā ziņo, ka Zeltiņu pagastā noticis ģimenes skandāls, kurā tikušas grieztas vēnas. Aizbraucot uz notikuma vietu policijai, vīrietis izlēcis pa logu caur stikliem un iebēdzis mežā. Rakstīt iesniegumu policijai cietusī atteikusies.
Alūksnes rajona policijas pārvaldes priekšnieka Anša Gailīša sniegtās ziņas.

Citu datumu laikraksti

 • Par drošiem Līgosvētkiem

  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Līgosvētku laikā aicina būt īpaši uzmanīgiem ar uguni. Vasaras saulgriežu svētku svinēšana nav iedomājama...

 • Tiekas seminārā Igaunijā

  Alūksnes pilsētas tūrisma, muzeju, vēstures un pilsētvides attīstības speciālisti jūnija sākumā piedalījās INTERREG IIIA programmas finansētā...

 • Sveiks Līgas un Jāņus

  Pededzes pagastā Līgodienā līgotāji brauks no mājas uz māju, lai apciemotu pašvaldībā dzīvojošos septiņus Jāņus un divas Līgas.Pededzes pagastā...

 • Stirnas gaļa ar balzama mērci

  700 g stirnas muguras bez kauliņa, divas ēdamkarotes augu eļļas, neliela selerijas sakne, divi burkāni, četri āboli, sešas ēdamkarotes kartupeļu...

 • Līnim patīk klusums

  Lai arī līņi mīt visur, izņemot nelielas upītes un lielāko upju straujos posmus, lomā viņi gadās reti.Lai arī līņi mīt visur, izņemot nelielas upītes...

 • Copes dienas

  19. jūnijs. Diena, kad zivis ķersies “gariem zobiem”. Katra ūdenskrātuve ir specifiska, un tā barība, kas ļoti labi piesaista vienā ūdenskrātuvē,...