Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācības sāks 3.septembrī

Alūksnes pilsētas vispārizglītojošajās skolās un profesionālās ievirzes izglītības iestādēs šogad mācību gads sāksies 3.septembrī.

Alūksnes pilsētas vispārizglītojošajās skolās un profesionālās ievirzes izglītības iestādēs šogad mācību gads sāksies 3.septembrī.
Alūksnes pilsētas sākumskolā jaunais mācību gads sāksies 3.septembrī pulksten 9.00 pie skolas ēkas. Ernsta Glika Alūksnes valsts ģimnāzijas audzēkņi un pedagogi mācību gadu sāks pulksten 10.00 sporta zālē. Alūksnes vidusskolā pirmā skololēnu un pedagogu tikšanās, sākot mācību gadu, būs pulksten 11.00 pie skolas.
Arī profesionālās ievirzes izglītības iestādēs mācību gads sāksies 3.septembrī. Mākslas skolas sagatavošanas klases audzēkņi uz pirmo tikšanos tiek aicināti iestādes telpās Raiņa bulvārī 5 pulksten 12.00, pamatklases – pulksten 13.30. Mūzikas skolas audzēkņi mācību gadu sāks pulksten 15.00 Alūksnes tautas namā. Savukārt Alūksnes bērnu un jaunatnes sporta skolas visu grupu audzēkņi nodarbības sāks 3.septembrī pulksten 15.00.

Citu datumu laikraksti

  • Vēl jānomedī lūsis un leopards

    Alsviķietis Bruno Kreicis atzīst, ka īstam medniekam trofejas nav vajadzīgas, lai citiem parādītu.Alsviķietis Bruno Kreicis atzīst, ka īstam...

  • Copes kalendārs

    23.augusts Šodien makšķerēšanai jāgatavojas ļoti pārdomāti un rūpīgi. Vienīgi tā varēs gūt vērā ņemamus lomus.23.augusts Šodien makšķerēšanai...

  • Meklē Latvijas skaistāko liepu

    Nacionālais botāniskais dārzs sadarbībā ar Latvijas Dendrologu biedrību un Kalsnavas arborētumu izsludina fotokonkursu par Latvijas skaistāko...