Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koncerta vietā - vilšanās

17.novembra vakarā “Līvu” mūzikas cienītājus un visus citus interesentus pāršalca nepatīkama ziņa – gaidītais “Līvu” koncerts Alūksnes tautas namā atcelts.

17.novembra vakarā "Līvu" mūzikas cienītājus un visus citus interesentus pāršalca nepatīkama ziņa – gaidītais "Līvu" koncerts Alūksnes tautas namā atcelts.
Koncerta organizatore Tija Auziņa atvainojas visiem, kas vēlējās dzirdēt "Līvus" un bija ieradušies uz koncertu Alūksnē. "Ļoti žēl, ka koncerts Alūksnē nenotika. Citās Latvijas vietās šie koncerti bija izdevušies, jauki un emocijām bagāti. Cerējām, ka arī Alūksnē svētku priekšvakarā šis koncerts būs kā dāvana iedzīvotājiem," norāda T.Auziņa. Viņa skaidro, ka "Līvi" koncertēt nevarējuši psiholoģisku problēmu dēļ, kas radušās kolektīvā.
T.Auziņa pateicas visiem interesentiem par izrādīto aktivitāti, atbildot uz laikraksta "Alūksnes Ziņas" konkursa jautājumu. Visiem, kas laimēja biļetes uz koncertu, kā kompensāciju "Bilžu birojs" dāvina DVD disku ar "Līvu" 30 gadu jubilejas koncerta ierakstu. To varēs saņemt arī mūsu laikraksta redakcijā. Disku pie Alūksnes tautas nama kasieres saņems arī ģimenes, kas kuplā skaitā iegādājās koncerta biļetes. Disku Alūksnes tautas namā varēs saņemt līdz 30.novembrim.
"Koncerta organizēšana bija patiešām īsta, un mēs visi gaidījām populāro grupu Alūksnē. Pēdējo reizi ar Tiju Auziņu sazvanījāmies pulksten 14.15, kad viņa apgalvoja, ka daļa "Līvu" jau ir autobusā un viņi ir ceļā uz Alūksni. To, ka koncerts tiek atcelts pavisam, uzzinājām vien pusotru stundu pirms koncerta," stāsta Alūksnes tautas nama direktore Sanita Jurģīte. Viņa norāda, ka tas ir viņas darba laikā pirmais gadījums, kad koncerts tiek atcelts. Viņa iedzīvotājus aicina nezaudēt cerību un uzticību citiem koncertiem Alūksnes tautas namā.
"Mums kā telpu īrētājiem ir arī jāatvainojas par sagādātajām neērtībām. Mēs šeit, Alūksnē, pilnīgi nekādi nevaram ietekmēt to, kas notiek Rīgā, un šoreiz mūsu spēkos nebija iespējams ko mainīt vai labot," norāda S.Jurģīte.
T.Auziņa šajā vakarā Alūksnē tomēr ieradusies un klātienē tikusies ar faniem, un atvainojusies par vilšanos. "Tija Auziņa izdarīja visu iespējamo, lai "Līvus" atvestu uz Alūksni un koncerts notiktu, tomēr mēs visi esam cilvēki," pauž S.Jurģīte.

Citu datumu laikraksti

  • Sautētas sīkās zivis

    Kilograms sīku zivju, divi sīpoli, divas ķiploka daiviņas, pētersīļu zaļumi, divas lauru lapas, pieci melnie pipargraudi, glāze augu eļļas, piecas...

  • Copes kalendārs

    20.-21.novembris. Sliktas copes dienas.20.-21.novembris. Sliktas copes dienas. 22.-23.novembris. Teicamas copes dienas. 24.novembris. Nekādi dižie...

  • Drīz pirmais ledus

    Nepacietīgākajiem vispirms ledus jāmeklē mazajos seklajos ezeriņos, kuros ūdens ātrāk atdziest.Nepacietīgākajiem vispirms ledus jāmeklē mazajos...