Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grāmatā noslēptā asara

Elita, cik vien pati sevi atceras, mīlējusi grāmatas. Ne nu tieši grāmatu krāšanu, kad tās smuki tiek sarindotas pēc izmēra un biezuma, bet pēc to burvības.

Elita, cik vien pati sevi atceras, mīlējusi grāmatas. Ne nu tieši grāmatu krāšanu, kad tās smuki tiek sarindotas pēc izmēra un biezuma, bet pēc to burvības.
Un to noslēpums slēpjas iespējā ceļot fantāziju pasaulē, kur princis vienmēr atrod apburto skaistuli, bet vēlākajos gados, lasot romantisko literatūru – pārvarot attiecību samezglojumus, pāris savu mīlestību apstiprina pie altāra.
Pēc Filoloģijas fakultātes absolvēšanas darba piedāvājums bibliotēkā nāca tieši laikā. Toreiz vēl Agrita bija viena, varēja savu brīvo laiku plānot pēc sirds patikas, un šķita, ka naudas, kaut gan tās nekad nebija pietiekami daudz, pietika gan iztikai, gan apģērbam un kādam izklaides pasākumam.
Deviņdesmito gadu sākumā Elita satika Māri, nodibināja ģimeni un viņiem piedzima divi burvīgi bērniņi. Jaunā māmiņa tika ierauta rūpju un atbildības virpulī. Elita jutās patiesi laimīga, bērniņi auga veselīgi, un Māris bija labs un saprotošs vīrs, kurš savu ģimeni centās apgādāt, cik labi vien spēja.
Šajos gados atlika mazāk laika apmeklēt fantāziju pasauli, jo vakaros viņa bija tik nogurusi, ka nespēja atvērt grāmatas vākus. Skarbā ikdiena lika domāt par papildu ienākumu meklēšanu, jo bibliotekāres alga bija pavisam niecīga.
Elitai tas bija ļoti smags posms, kad nācās izdarīt izvēli starp tīkamo un inteliģento darbu grāmatu krātuvē vai trīsreiz labāk apmaksāto uzskaitvedes darbu sakņu bāzē.
Lai cik skaudra bija izveidojusies situācija, tomēr Elita izjuta, ka tirdzniecības vidē nespēs izdzīvot, viņa nonīks. Tad labāk dzīvot taupīgāk un knapināties, nekā stāties pretim savai būtībai!
Elita palika strādāt savu iemīļoto darbiņu, vēlāk kļuva par vadītāju, arī atalgojums vairs nav tik niecīgs. Paaugušies bērni reizēm sūrojas, ka citas mammas modernāk ģērbjas.
Elita citreiz domā, kā būtu iegrozījusies dzīve, ja toreiz pieņemtu citu darba piedāvājumu.

Citu datumu laikraksti

  • Uz lēnākām upēm un ezeriem drīz gaidāms pirmais ledus

    Termometra stabiņš pamazām tuvojas nullei, tāpēc nepacietīgākie copmaņi jau pārskata ziemas makšķerītes un ledus urbjus.Termometra stabiņš pamazām...

  • Copes dienas

    25.janvāris. Īpaši panākumi nav gaidāmi. Dažkārt ir svarīgi zināt, ar ko zivis barojas.25.janvāris Īpaši panākumi nav gaidāmi. Dažkārt ir svarīgi...

  • Veiksmīgi medī lūšus

    Katra mednieka sapnis ir nomedīt lūsi, bet ne katram izdodas to īstenot.Katra mednieka sapnis ir nomedīt lūsi, bet ne katram izdodas to īstenot....