Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vasaras vakaru kino Alūksnes Kultūras centrā!

Sākot no š.g. 11.jūnija, katru ceturtdienas vakaru līdz pat augusta beigām Alūksnes Kultūras centrs apņēmies rādīt kādu latviešu filmu!


Tikšanās laiks kino cienītājiem jau zināms un nemainīgs –

 ceturtdiena, 20.00, Alūksnes Kultūras centra Lielā zāle! Vietu skaits uz katru seansu būs ļoti ierobežots, bet, cerams, ar katru mēnesi tas palielināsies – tas tiks pielāgots vadoties pēc aktuālajiem ierobežojumiem valstī.


Plānoto filmu saraksts sekojošs:- 

-11.jūnijā "Pilsēta pie upes” *

-18.jūnijā “Nekas mūs neapturēs”

-25.jūnijā “Vecā dārza noslēpums”

-02.jūlijā “Izlaiduma gads”

-09.jūlijā “Džimlai rūdi rallallā”

-16.jūlijā “Sapņu komanda 1935”

- 23.jūlijā “Kolka Cool”

- 30.jūlijā alūksnieša Dina Vecāna varoņdarbs “Apskrien Latviju”

- 06.augustā “Akmeņi manās kabatās”- 13.augustā “Klejotāji”- 20.augustā “Vai viegli būt jaunam?”

- 27.augustā “Vai viegli būt? Pēc 10 gadiem..,” 


* lūgums ņemt vērā, ka uz 11.jūnija "Pilsēta pie upes" seansu nebūs derīgas 26.martā nenotikušā seansa biļetes. 26.marta biļetes jāatgriež kasē un, ja ir interese apmeklēt seansu 11.jūnijā, jāiegādājas jauna biļete.


Biļetes var iegādāties Alūksnes Kultūras centra kasē:

Trešdien - Ceturtdien - Piektdien / no 8.00 līdz 16.00 Norises vietā tiks veikti visi valstī noteiktās ārkārtējās situācijas drošības pasākumi, ieskaitot Kultūras ministrijas izstrādātās vadlīnijas (sanitārais protokols). Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja uz jums attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi atbilstoši Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojuma Nr.103 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.12.apakšpunktam.


Ikviens visas vasaras garumā aicināts uz kino ceturtdienām Alūksnes Kultūras centrā!

Kultūra