Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plenērs Ziemeru muižā

14. oktobrī Ziemeru muiža ar Vidzemes plānošanas reģiona un VKKF atbalstu organizē pasākumu "Laikmetīgās mākslas plenērs teatrālas performances rāmī".

Ziemeru muiža sirsnīgi aicina ikvienu uz radošu un iedvesmojošu svētdienu! Piedāvājam iespēju apmeklēt Ziemeru muižu un piedalīties vairākās meistardarbnīcās, satikšanās prieku ar Alūksnes, Balvu mākslas skolu audzēkņiem/pedagogiem un māksliniekiem no Rīgas un Hāgas/Nīderlande, kā arī noslēgumā radīt kopīgu muzikāli teatrālu performanci. 
Darbnīcas darbosies paralēli sākot no pl. 11.00 - 15.00.

Mode/teātra kostīmi. Vadīs māksliniece Justīne Lūce - absolvējusi LMA, kā arī Accademia di Belle Arti di Venezia.
Papīra objekti. Anda Poikāne - tēlniece un pieredzējusi pasniedzēja J.Rozentāla mākslas skolā.
Kustība/perfprmance. Edward Constantijn Schouten - performaņču un starpdisciplināru formu mākslinieks no Nīderlandes, būs lielākais pārsteigums un tālākais ciemiņš.

Plenēra noslēgumā pl. 18.00 darbnīcās radītie mākslas darbi, piedaloties profesionāliem aktieriem un mūziķiem, veidos muzikālas teātra performances/modes šova vizuālo tēlu - kostīmus un scenogrāfiju. Performances muzikālais tēls - eksperimentāli avangardiskās mūziķes Elizabetes Balčus personā.

Piedalīšanās, pateicoties VPR un KKF finansiālajam atbalstam, ir bez maksas, bet nepieciešams pieteikties t. 00371 29327853.

Kultūra