Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Decembrī izskanēs Ziemassvētku koncerts "Tik klusa un svēta"

Divi pazīstami Latvijas mūziķi - Raimonds Ozols un Valts Pūce šī gada decembrī ir nolēmuši iepriecināt Latvijas publiku ar savu jauno Ziemassvētku projektu “Tik klusa un svēta”.

Programma izskanēs 14 Latvijas baznīcās un kultūras namos. Tā iecerēta kā sirsnīgs, klusināts, skaistas mūzikas piepildīts pārdomu brīdis ikvienam tās klausītājam.

Koncertā skanēs visiem labi zināmās tradicionālās Rietumeiropas ziemassvētku dziesmas “Klusa nakts”, “Šī nakts mirdz gaismā brīnišķā”, “Kas ir šis bērns”, “Ir šodien bērniņš piedzimis”, “Eņģeļus mēs dzirdējām”, u.c. V.Pūces aranžējumos, kā arī V.Pūces klausītāju jau iemīļotās – “Tik klusa un svēta” (K.Dimiters), “Nosalušais sunītis” (K.Dimiters), “Ronjas un Birka duets” (K.Vērdiņš), “Ziemas ainava” (P.Brūveris), u.c. dziesmas.
 
Publikas vērtējumam tiks nodoti arī vairāki pirmatskaņojumi. Klausītājus priecēs brīnišķīgo balsu īpašnieki - vokālisti Kristīna Zahārova un Mārtiņš Ruskis. Koncertcikls 1.decembrī tiks atklāts Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā, tas būs klausāms arī  16.decembrī Alūksnes kultūras centrā.

Kultūra