Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Radi pati savu akmeni – amuletu vēlmju piepildīšanai. Kā to izdarīt?

Vienkāršs baltās maģijas rituāls var palīdzēt īstenot jebkuru vēlēšanos. To veic augoša Mēness periodā, tātad tev ir laiks līdz jūnija vidum, lai atrastu piemērotu akmentiņu, ja vēlies pie talismana tikt jau šomēnes. Sagatavošanai būs vajadzīgs nedaudz laika!

Tātad savlaicīgi jāatrod akmens. Tas var būt dārgakmens, pusdārgakmens vai parasts minerāls. Galvenais, lai tev tas patiktu, būtu ērti to turēt rokās, priecāties par to. Ļoti labi šim maģiskajam rituālam der jūras nogludināti akmentiņi, īpaši ja brauciens uz jūru bijis patīkams.
Tāds akmens jau uzreiz piesaistīs tavu uzmanību, kas nozīmē, ka kaut kādā ziņā ir tev īpašs, radniecisks enerģētiskajā ziņā. Turklāt, ilgstoši atrodoties jūras ūdenī, tas koncentrējis sevī mūžīgās ūdens kustības enerģētiku, un tas ir īpaši patīkami.

Maģiskam rituālam noderēs arī kāds dabīgs akmentiņš, ko var iegādāties pusdārgakmeņu un rotu veikalā. Bet šai gadījumā pievērs uzmanību tā simbolikai – parasti šādos veikals šāda informācija ir pieejama.

Rituāla veikšanai būs vajadzīgas trīs sveces, kas pēc krāsas atbilst tavai vēlmei. Svece vajadzīga, lai uzlādētu akmeni ar uguns enerģiju.
Tāpat iegādājies augus vai augu elementus, kas pēc tēmas atbilst tavai vēlmei. Augiem vai augu elementiem jābūt pāra skaitlī.

Piemēram, ja tava vēlēšanās ir saistīta ar mīlestību, tev pietiks ar četrām magones lapiņām. Ja ar ceļojumu, noderēs četri ceļtekas ziediņi vai lapiņas. Savukārt, ja vēlēšanās saistīta ar finansēm, atrodi četrus ciedru riekstiņus.

Rituāla gaita
Iepriekš izvēdini telpu, kurā darbosies. Galdu, uz kura notiks rituāls, atbrīvo no liekiem priekšmetiem. Uz tā drīkst atrasties tikai tas, kas vajadzīgs rituāla īstenošanai.

Sveces novieto vienādos attālumos vienu no otras tā, lai tās veidu trīsstūri. Aizdedzini tās. Augu elementus izkārto starp svecēm tā, lai veidotos kvadrāts. Centrā noliec akmeni. Apsēdies ērti un pilnībā un skaidri apzinies, ko vēlies.

Tālāk ar labo roku sāc viļāt akmeni, it kā virzot to pulksteņrādītāja virzienā kvadrāta centrā, ko veido augu elementi, pie sevis skaitot buramvārdus: “Ņem Uguns spēku, piepildies ar to!”

Atkārto šos vārdus trīs reizes, nenoņemot roku no akmens un turpinot to kustināt.

Pēc tam ar kreiso roku turpini virzīt akmeni, tāpat pulksteņrādītāja virzienā. Un trīs reizes saki: “Esi ar mani! Veiksme, pie manis!”
Pēc tam izsaki savu vēlēšanos klusā balsī un dziļi ieelpo.

Tagad akmens ir apvārdots un uzlādēts tavas vēlēšanās piepildīšanai. Turi to pie sevis, ja tas nav liels, nēsā līdzi. Pretējā gadījumā turi to mājās kā savas vēlēšanās simbolu. Vienīgais, ko nevajadzētu darīt – stāstīt kādam par savām manipulācijām, citādi akmens iedarbība mazināsies.

Sveces, kas neizdega līdz galam rituāla laikā, turpini iedegt nākamajās dienās, lai stiprinātu tava akmens spēku, līdz tās izdegušas.
Pēc tam, kad vēlēšanās piepildījusies, enerģiju, ar kuru bijis uzlādēts akmens, jāizdzēš, un tad to pašu amuletu varēs izmantot citu vēlmju piepildīšanai.

Amuleta attīrīšana
Amuleta attīrīšana pēc maģiskā rituāla un vēlēšanās piepildīšanās tiek veikta šādi.
Vispirms akmeni apkvēpina ar smaržu kociņiem, pēc tam nomazgā ūdenī, tad patur virs svece liesmas – vēlams izvēlēties vaska vai vismaz baltu sveci. Pēc tam akmeni ieliek puķupodā, kur tam jāpaguļ vismaz nedēļu – kontakts ar dzimto stihiju ļaus tam atjaunot spēkus.

Kultūra