Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Mirage Jazz Orchestra” un Ieva Sutugova aicina uz koncertu

22.februārī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā izskanēs alūksnieša Laura Amantova vadītā “Mirage Jazz Orchestra” un solistes Ievas Sutugovas simtgades svētkiem veltītais koncerts “Lai skan mana tēvu zeme”, informē Alūksnes Kultūras centra Mārketinga speciālists Gints Skulte.

Atzīmējot Latvijas un kaimiņvalstu – Lietuvas, Igaunijas, Somijas – simtgades, tapis projekts "Lai skan mana tēvu zeme", kurā lieliskais un atraktīvais “Mirage Jazz Orchestra” (vadītājs alūksnietis Lauris Amantovs) un izcilā soliste Ieva Sutugova izpildīs skaistākās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas tautasdziesmas skanīgās un nedzirdētās džeza apdarēs. 

Kā saka koncerta rīkotāji: “Ir taču tik patīkami, ja ir labi kaimiņi, kas nevis skauž, bet priecājas kopā ar tevi! Un kopā labestību un prieku vairot varam arī mēs visi ar kopīgo bagātību – dziesmu, jo ar dziesmu mēs bēdas vieglinām, ar dziesmu prieku sadalām, ar dziesmu darbam grūtumu atņemam, ar dziesmu pasaulē nākam un savējos Aizsaulē pavadām.”

Koncertā izskanēs Madara Kalniņa, Alvila Altmaņa, Viktora Ritova, Gunāra Rozenberga un citu autoru džeza apdares latviešu tautas dziesmām “Lokatiesi mežu gali”, “Kur tu teci?”, “Stādīju ieviņu”, “Es meitiņa kā rozīte”, “Saulīt’ tecēj’ tecēdama”, “Trīs priedītes siliņā”, lietuviešu “Ne vēji pūš”, somu “Slīdi, laiviņa”, igauņu “Viena roze izžuvusī upē” un vēl daudzas citas ne mazāk skaistas melodijas.

"Mirage Jazz Orchestra" dibināts 2004. gadā un sniedzis neskaitāmus koncertus patiesiem džeza faniem un bigbenda mūzikas cienītājiem gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Kolektīvs uzstājies kopā ar daudziem slaveniem Latvijas un ārzemju mūziķiem un piedalījies vairākos TV un radio šovos. Pateicoties vadošo džeza mūziķu dalībai "Mirage Jazz Orchestra", kolektīvs uzskatāms par vienu no galvenajiem Latvijas džeza tradīcijas turpinātājiem un kopējiem. Orķestra vadītājs – alūksnietis Lauris Amantovs!

Ieva Sutugova ir izcila dziedātāja, kura savu spilgto personību un individualitāti spēj atklāt dažādu žanru mūzikā! Absolvējusi Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolu, sadarbojusies ar tādiem latviešu komponistiem kā Jānis Lūsēns, Raimonds Pauls, Harijs Zariņš, Zigmārs Liepiņš un Mārtiņš Brauns. Ieva Sutugova ieguvusi daudzveidīgu muzikālo pieredzi piedaloties muzikālās izrādēs un TV šovos.

Kultūra un izklaide