Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

KONKURSS: Piedalies un iegūsti ielūgumus uz Jāņa Šipkēvica un mūziķu apvienības “Nepāriet” koncertu

Atbildi pareizi un, iespējams, iegūsi ielūgumus uz Jāņa Šipkēvica un mūziķu apvienības “Nepāriet”  koncertu 20. oktobrī 17:00 Alūksnes Kultūras centra Lielajā zālē.

1.Jāņa Šipkēvica un mūziķu kopuma "Nepāriet" albuma, kas iegādājams dažādās mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās un koncerta laikā 20.oktobrī arī Alūksnes kultūras centrā , nosaukums ir:

a)"Nepāriet"
b)"Pāri"
c)"Par lietām, kuras tā arī nekad nenotiek"

2.Dziesmas "Nesteidzini", kas ir mūziķu apvienības "Nepāriet" 20.oktobra koncerta repertuārā un arī jaunajā albumā, sākotnējais izpildītājs ir:

a)Zodiaks
b)Turaidas roze
c)Jumprava

3.Mūziķu kopuma "Nepāriet" video stāstā Kamdēļ nepāriet vārdus "ImKas sajūta, temperaments un latviskais patiesīgums katrā cilvēkā atver vaļā to, kas ir viņā pašā" saka mūziķis/mūziķe:

a) Jānis Šipkēvics
b)Lorete Medne
c)Miķelis Putniņš


4.Jāņa Šipkēvica un mūziķu kopuma "Nepāriet" koncerts Alūksnē notiks:

a)24.oktobrī Alūksnes kultūras centrā
b)16.oktobrī Alūksnes kultūras centrā
c)20.oktobrī Alūksnes kultūras centrā

Atbildes sūti uz e-pastu: [email protected] ar norādi “Nepāriet” līdz 15. oktobrim.

Konkursi