Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkurss “Mans Līgosvētku vainadziņš” noslēdzies

Noslēdzies Alūksnes un Apes novadu laikraksta “Alūksnes Ziņas” un portāla “Alūksniešiem.lv” kopā ar kulinārijas veikalu “Gustiņš” un “Apdrukas darbnīcu” rīkotais fotokonkurss “Mans Līgosvētku vainadziņš”. Konkursam saņēmām 18 fotogrāfijas ar svētku vainadziņiem un vēlējumiem - paldies visiem dalībniekiem!
Divus uzvarētājus noteica “Alūksnes Ziņu”/ “Alūksniešiem.lv” sociālā tīkla “Facebook.com” konta apmeklētāji, liekot atzīmes “Patīk”. Visvairāk balsu ieguva Ingas Kazakas iesūtītā fotogrāfija (32 balsis) – viņa saņems “Apdrukas darbnīcas” T-kreklu ar uzrakstu “Profesionāla Līgotāja”. Līgas Mednes iesūtītā fotogrāfija un vēlējums saņēma otro lielāko balsu skaitu – 27 balsis, viņa saņems gardu “Gustiņa” pārsteigumu svētku galdam.
Kulinārijas veikals “Gustiņš” par savu simpātiju izvēlējās Jolantas Baldiņas iesūtīto fotogrāfiju - viņa balvā saņems gardu pārsteigumu svētku galdam, bet par “Alūksnes Ziņu” kolektīva simpātiju kļuva Ulda Jauniņa iesūtītais foto - viņš balvā saņem “Apdrukas darbnīcas” T-kreklu ar uzrakstu “Profesionāls Jāņotājs”.
Aicinām konkursa dalībniekus balvas saņemt “Alūksnes Ziņu” redakcijā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu. Savukārt “Gustiņa” sarūpēto pārsteigumu svētku galdam uzvarētājas Līga Medne un Jolanta Baldiņa aicinātas saņemt 22.jūnijā Alūksnes kulinārijas veikalā “Gustiņš” (Tirgotāju ielā 10). Apsveicam!

Visi dalībnieki šeit.

Konkursi