Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kārļa Kazāka "Velomūzikas" koncerti arī mūsu pusē

Šogad jau astoto reizi pēc kārtas notiks dziesminieka Kārļa Kazāka rīkotā muzikālā ekspedīcija "Velomūzika", kuras dalībnieki dosies Latvijas ceļos un takās, lai mainītu mūziku pret naktsmājām. Šogad – no 25. jūnija līdz 1. jūlijam – muzikālā velobrauciena dalībnieki iepazīs Latvijas ziemeļus.Kā portālu "Delfi" informē Kārlis Kazāks, "Velomūzika" pa ceļam nonāks tādās apdzīvotās vietās kā Puikule, Āstere, Korģene, Rozēni, Sēļi, Rencēnmuiža, Ķempēni, Seda, Trikāta, Vijciems, Stepi, Zvārtava, Trapene, Ādams, Ilzene, Kalncempji un daudzās citās.

25. jūnijā Augstrozē
26. jūnijā Pālē
27. jūnijā Līču skolā pie Ramatas
28. jūnijā Jērcēnos
29. jūnijā Aumeistaros
30. jūnijā Ates muzejā
1. jūlijā Ērmaņmuižā

Kopš pirmā "Velomūzikas" piedzīvojuma 2012. gadā, tā dalībnieki ar velosipēdiem pa Latvijas ceļiem un takām ir mērojuši 3500 kilometrus un snieguši vismaz 70 gan plānotus un publiskus, gan neparedzētus koncertus visās Latvijas malās.

Savukārt "Velomūzikas" koncerti plānoti septiņās dažādās Ziemeļlatvijas vietās. Visu koncertu sākums ap pulksten 20.00.

Kultūra