Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāpēc reizēm pārāk uzticamies citiem? Astrologiem ir viedoklis!

Reizēm uzticēšanās ir patiešām laba īpašība. Bet daži cilvēki ir tik atklāti un naivi, ka gatavi noticēt pat pašai absurdākajai informācijai. Mūsu rakstā tu uzzināsi par piecām zodiaka zīmēm, kuras ir ļoti viegli aptīt ap pirkstu.

Daudzi cilvēki vienkārši pēc savas dabas ir pārāk uzticīgi. Viņi ir gatavi ticēt visam, ko saka apkārtēji, pat ja tie ir vistīrākie meli. Būt atvērtam cilvēkam un uzticēties tuviniekiem ir labi, bet nevajag pazaudēt veselo saprātu un kļūt naivam.

Astrologi ir pamanījuši, ka dažu zodiaka zīmju pārstāvji daudz biežāk cieš no savas uzticības cilvēkiem nekā citi. Viņi daudz biežāk saskaras ar apkārtējo meliem, tāpēc izskatās ļoti muļķīgi. Šajā rakstā mēs izstāstīsim, kuras tad ir tās piecas zodiaka zīmes, kuras visbiežāk pārāk akli uzticas citiem un cieš no sava naivuma.

Piektā vieta: Zivis

Zivis ieņem piekto pozīciju sarakstā ar pašām uzticīgākajām zīmēm. No pirmā acu skatiena varētu šķist, ka šī zodiaka zīme ir pārāk laba un atklāta, bet maz cilvēku zina, kas patiesībā slēpjas zem šīs nevainības maskas. Neskatoties uz to, ka Zivis izskatās ļoti lētticīgas, patiesībā viņām piemīt ļoti spēcīga intuīcija.

Parasti tā palīdz pamanīt apmānu uzreiz, pa ja otra persona neatzīstas. Reizēm iekšējā balss izglābj Zivis no pašām sarežģītākajām un bīstamākajām situācijām. Paļaujoties uz iekšējo balsi, Zivis jau laicīgi var uzzināt, kas viņiem ir īsts draugs, bet kurš tikai cenšas izmantot šo lomu.

Neskatoties uz spēcīgu intuīciju, Zivis vienmēr cenšas cilvēkos redzēt tikai pozitīvās īpašības. Tieši tāpēc viņi reizēm cenšas ignorēt iekšējās balss brīdinājuma signālus, par ko paši vēlāk nožēlo. Visbiežāk tas notiek mīlas attiecībās. Kad šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir iemīlējušies, viņiem grūti iztēloties, ka izredzētais cilvēks nebūt nav tāds, kādu viņu iztēlojas. Cenšoties uzticēties savai otrai pusītei, Zivis viegli var kļūt par krāpnieku upuriem, un tas var notikt vairākkārt.

Ceturtā vieta: Strēlnieks

Strēlniekam var piemist unikāli talanti un prāta spējas, bet tajā pašā laikā viņi ļoti uzticas cilvēkiem. Ļoti bieži šīs zīmes pārstāvji ir labi darbinieki, stingri priekšnieki un gādīgi dzīvesbiedri, bet, kad citi uzzina, ka šis cilvēks ir vēl arī naivs, tas tiek nelietīgi izmantots.

Parasti Strēlnieks uzticas gan tuviniekiem, gan maz zināmiem cilvēkiem, bet visbiežāk viņš pats arī cieš no šādas uzticības vai, precīzāk, cieš viņa maks. Par laimi Strēlnieks prot mācīties no savām kļūdām. Tāpēc, ja viņš vēl kādu reizi savā dzīvē satiks krāpnieku, tad diezin vai viņam noticēs.

Tuviniekos Strēlnieks cenšas saskatīt tikai labo, tieši tāpēc šīs zodiaka zīmes pārstāvji daudz biežāk nekā citi saskaras ar krāpšanu no sava mīļotā cilvēka. Ja kāds Strēlniekam teiks par mīļotā cilvēka nodevību, viņš to centīsies visādi noliegt, bet, ja to redzēs pats savām acīm, tad tu varēsi iepazīt lētticīgo un labsirdīgo Strēlnieku no pilnīgi pretējās puses.

Trešā vieta: Svari

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjus var pieskaitīt pie pašām uzticīgākajām, drošākajām un, par nelaimi, arī lētticīgākajām personām. Kad apkārtējie saprot, ka Svari nav spējīgi atteikt lūgumam, viņi uzsēžas Svariem uz kakla un izmanto viņus savtīgos nolūkos. Bieži savas neuzmanības dēļ viņi nepamana tādu attieksmi no citiem cilvēkiem. Šajā gadījumā tikai tuvākie cilvēki var atvērt Svariem acis par notiekošo.

Tiesa, apskaidrība Svariem nāk tikai tajā gadījumā, ja viņu naivums kļūst par iemeslu izsmieklam un pazemošanai. Pēc savas dabas Svari ir ļoti atvērti cilvēki, tieši tāpēc viņu gadījumā gandrīz nemaz nav iespējams cīnīties ar pārmērīgu uzticēšanos un lētticību.

Tomēr, pastrādājot ar savu pašnovērtējumu, Svari var saprast, ka daudz uzmanīgāk jāizvēlas draugi un jāpalīdz tikai tiem, kas to patiešām ir pelnījuši. To apzinoties, Svari var par sevi iestāties un pēc tam diezin vai vairs uzkāps uz tiem pašiem grābekļiem.

Otrā vieta: Vēzis

Dzīvē Vēzim var notikt virkne dažādu lietu, kas viņus padarīs pārāk naivus un lētticīgus. No agra vecuma viņi cenšas iegūt pēc iespējas vairāk draugu un grūtās situācijās dara visu, lai palīdzētu ikvienam no viņiem.

Ja kāds no draugiem pārdzīvo spēcīgu stresu, Vēzis darīs visu iespējamo, lai atbalstītu sev tuvo cilvēku šajā situācijā.

Tāda atvērtība un nespēja atteikt cilvēkiem vienkārši noved pie situācijas, ka viņus sāk izmantot. Tiesa, pateicoties spēcīgam pašsaglabāšanās instinktam, kas piemīt šīs zīmes pārstāvjiem, līdz nepatīkamām sekām nonāk ļoti reti.

Neskatoties uz to, ka Vēzis mēdz būt pārāk naivs, viņš ļoti stingri izturas pret draugu izvēli. Pirms ielaist savā apkārtnē kādu jaunu cilvēku, viņam jāpārliecinās, ka tas nerada briesmas. Ja Vēzis nojauš, ka starp viņa draugiem parādījies krāpnieks, viņš uzreiz centīsies no viņa tikt vaļā. Protams, pirmām kārtām viņš to izdarīs, lai pasargātu savus tuviniekus nevis sevi pašu.

Pirmā vieta: Auns

Droši vien grūti noticēt, ka tieši spēcīgais Uguns stihijas pārstāvis ieņem pašu pirmo vietu šajā sarakstā. Auni ir pārāk naivi, jo īpaši tad, ja ir iemīlējušies. Viņi ir gatavi neievērot savas otrās pusītes trūkumus un ticēt katram viņu vārdam.

Kad iekšējā balss Aunus brīdina par to, ka viņa izredzētais nebūt nav tik labs, kā izskatās, viņš noraida visus brīdinājuma signālus. It īpaši tad, ja attiecībās viss ir gludi.

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem piemīt pašas spēcīgākās īpašības, un tikai īsta mīlestība var aizmiglot viņiem acis.

Reizēm tieši tāpēc Auns zaudē paškontroli, bet gala rezultātā tiek apmānīts. Tiesa, tajā pašā laikā attiecībās ar draugiem vai kolēģiem Aunu diezin vai var saukt par lētticīgu.

Tā kā viņš mīl trokšņainas kompānijas, Aunam ir daudz draugu, bet uzticas viņš gandrīz nevienam. Darbā šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti uzmanīgi, īpaši saziņā ar kolēģiem vai vadību. Auns reti ieklausās citu cilvēku padomos, cenšoties paļauties tikai uz sevi.

Sagatavots pēc “Brainum”

 

 

Kultūra