Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Drīzumā koncertizrāde - ”Ceļojošais Vijolnieks”

Mūzika  ir neatņemama  jebkuras kultūras sastāvdaļa. Tieši mūzikā, vislabāk izpaužas tautas raksturs, tās tradīcijas un vērtības. Koncertizrādes " Ceļojošais Vijolnieks"  iedvesmas  avots  ir latviešu tautas neviltotā  un patiesā mīlestība uz dziesmu. ”Ceļojošais Vijolnieks” aicina Jūs aizraujošā piedzīvojumā uz krāšņo tērpu, smeldzīgo dziesmu un temperamentīgo deju pasauli.

No š.g. 22.septembra visā Latvijā - skaistākās un jutekliskākās  latviešu mīlas dziesmas, jaunu un vēl nedzirdētu dziesmu pirmatskaņojumi, eksotisko deju teātris, pārsteidzoši dueti, krāšņi tērpi, latvieša Andra Daņiļenko jodelēšana Šveices kalnos, veltījums LV-100,  Jāņa Krūmiņa nepārspētā upes deja (riverdance), karstasinīgas romu  melodijas, Antras Ozolas mobilais duets internetā, latviešu izcelsmes itāļu mafiozo solo uz zelta saksofona, studenta jaunā dziesma, Kaspara Pudnika vijoles solo uz vienas stīgas, jautri monologi un humora pilni dialogi, un vēl daudz dažādu spraigu un aizraujošu priekšnesumu.

Šajā neticami sirsnīgajā un jautrajā ceļojumā piedalīsies vokālā pedagoga, zinātņu doktora  Edgara Kramiņa izdaudzinātā audzēkne. Jaunā estrādes lakstīgala Ravita Kreicberga, kura pārsteigs ar savu unikālo balss tembru un diapzonu trīs oktāvās.  Koncertizrādes apmeklētājiem būs iespēja iepazīt un atklāt vēl vienu  jaunu zvaigznīti  Margaritu Konošonoku.

Muzikālā apvienība  ”Paldies Tev, draugs” dāvina Jums neaizmirstamu  ceļojumu 2h garumā no Kurzemes līdz Šveices Alpiem un no Īrijas līdz Latgales zilajiem ezeriem.

Koncertizrāde ”Ceļojošais Vijolnieks”  Alūksnē - š.g. 28.septembrī, pulksten 19.00.


Koncertizrādē piedalās:
Andris Daņiļenko
Jānis Krūmiņš (Apvedceļš)
Kaspars Pudniks (Riči)
Antra Ozola  (Menuets / Tip Top)
Māris Trankalis
Ravita Kreicberga
Margarita Konošonoka
Eksotisko deju teātris
u.c.


Biļetes var iegādāties: 
„Biļešu Serviss” kasēs
„Circle K” DUS
„Latvijas Pasts” nodaļās  visā Latvijā
koncertizrādes norises vietās.

Kultūra