Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnē Valmieras drāmas teātra viesizrāde "Staburaga bērni"

Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros 18.septembrī plkst. 13.30 Alūksnes Kultūras centra Lielajā zālē būs redzama Valmieras drāmas teātra viesizrāde "Staburaga bērni".

Šī izrāde, kas paredzēta gan bērniem, gan viņu vecākiem, stāsta par diviem draugiem Janci un Marču, kuri iepazinās kādā pavasara dienā Staburaga pakājē. Par viņu piedzīvojumiem un noslēpumiem, izzinot pasauli un Staburaga apkārtni, kas mums šobrīd vairs nav redzama un ir palikusi tikai nostāstos.

Režisors Jānis Znotiņš: “Ar šo izrādi man ir svarīgi ne tikai no jauna kopā ar bērniem uzzināt par Staburagu, bet rosināt viņus lasīt pēc pašu, nevis vecāku vai skolotāju iniciatīvas. Izrāde ir lielisks veids, kā to darīt. Teātris nav tikai “sēdi un skaties” māksla, tā ir arī līdzdarbošanās.”

Režisors: Jānis Znotiņš
Lomās: Aigars Apinis, Jānis Znotiņš
Gaismu mākslinieks: Mareks Lužinskis
Dramaturģijas konsultante: Madara Rutkēviča

„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, tās ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam tiks nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

Skolēniem, kuri piedalās iniciatīvā "Latvijas skolas soma", ieeja bez maksas, pārējiem apmeklētājiem biļete par maksu.
Biļetes nopērkamas Alūksnes Kultūras centra kasē.

Kultūra