Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laikraksts "Alūksnes Ziņas"


Alūksnes un Apes novadu laikraksts “Alūksnes Ziņas” ir neatkarīgs reģionāls preses izdevums, kas iznāk kopš 2000.gada 17.oktobra. Tas ir viens no SIA “Reģionu Mediji” reģionālajiem preses izdevumiem. Iznāk reizi nedēļā – piektdienās, 20 lappušu apjomā kopā ar pielikumu “TV Diena”. Reizi mēnesī tikai abonenti saņem vēl vienu pielikumu – praktisko padomu žurnālu “Dzīves Priekam”.

“Alūksnes Ziņās” ik nedēļu tiek publicēti raksti, fotoreportāžas, ziņas, viedokļi, komentāri, kas tiek gatavoti, ievērojot profesionālas žurnālistikas principus un gādājot, lai lasītājs saņemtu objektīvu informāciju. Lai laikraksta slejās paustais stiprinātu Latvijas Republikas Satversmē noteiktās vērtības – visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi; ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību; cenzūra ir aizliegta; ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas, reliģisko brīvību. Laikraksta saturā dominē politiskie, sociālie, ekonomiskie un kultūras temati, veidojot sabiedriski nozīmīgu saturu par dzīvi Latvijas pierobežā – Alūksnes un Apes novados. Rakstām par:

  * Alūksnes un Apes novadu ikdienas notikumiem un problēmām;
   * izzinām un atspoguļojam vietējo iedzīvotāju, amatpersonu viedokļus;
   * veidojam aprakstus un pieredzes stāstus par dažādu nozaru cilvēkiem, ģimenēm;
   * atspoguļojam un skaidrojam valsts politiķu pieņemtos lēmumus, izmaiņas noteikumos, to kontekstā izceļot aspektus, kā tas ietekmē Alūksnes un Apes novadu iedzīvotājus.

Tā kā “Alūksnes Ziņas” ir nedēļas laikraksts, tam ir atzīstami rādītāji arī pārdošanai mazumtirdzniecībā. Latvijas Preses izdevēju asociācijas dati liecina, ka “Alūksnes Ziņas” ir viens no retajiem reģionālajiem laikrakstiem, kuram šobrīd nedaudz palielinās, nevis samazinās abonentu skaits.

Kopš 2008.gada augusta “Alūksnes Ziņām” ir arī reģionālais interneta portāls “Alūksniešiem.lv” (www.aluksniesiem.lv). Tas ļauj vēl plašāk nekā laikraksta lappusēs atspoguļot lokālo informāciju un veidot atgriezenisko saiti ar lasītājiem. Pēc sistēmas “Google analytic” datiem par 2017.gada pirmo pusgadu, portāla “Alūksniešiem.lv” unikālie lietotāji ir 20 900 mēnesī, lapu skatījumi mēnesī – 315 500.


Adrese: Lielā Ezera iela 5, Alūksne, LV-4301
E-pasts: [email protected]

Redakcija

Līga Vīksna Galvenā redaktore     64307021     
[email protected]

Agita Bērziņa Portāla redaktore     64307021
[email protected]

Loreta Jargane Mārketinga projektu vadītāja
    64307021


[email protected]luksneszinas.lv


Mārīte Dzene Žurnāliste  
    64474829
[email protected]

Didzis Bauers Datormaketētājs     64307020
[email protected]

Laura Felša
  
Žurnāliste     64307021

[email protected]
Reklāmas nodaļa

Vēsma Celma Reklāmas projektu vadītāja     64307020
[email protected]