Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laikraksts "Alūksnes un Malienas Ziņas"

Alūksnes un Apes novadu laikraksts “Alūksnes un Malienas Ziņas” ir neatkarīgs reģionāls preses izdevums, kas iznāk kopš 2019.gada 4.janvāra.  Iznāk divas reizes nedēļā – piektdienās, 16 lappušu apjomā kopā ar pielikumu “TV Diena”, un otrdienās 8 lappušu apjomā.

“Alūksnes un Malienas Ziņās” ik nedēļu tiek publicēti raksti, fotoreportāžas, ziņas, viedokļi, komentāri, kas tiek gatavoti, ievērojot profesionālas žurnālistikas principus un gādājot, lai lasītājs saņemtu objektīvu informāciju. Lai laikraksta slejās paustais stiprinātu Latvijas Republikas Satversmē noteiktās vērtības – visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi; ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību; cenzūra ir aizliegta; ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas, reliģisko brīvību. Laikraksta saturā dominē politiskie, sociālie, ekonomiskie un kultūras temati, veidojot sabiedriski nozīmīgu saturu par dzīvi Latvijas pierobežā – Alūksnes un Apes novados. Rakstām par: 

  * Alūksnes un Apes novadu ikdienas notikumiem un problēmām;
   * izzinām un atspoguļojam vietējo iedzīvotāju, amatpersonu viedokļus;
   * veidojam aprakstus un pieredzes stāstus par dažādu nozaru cilvēkiem, ģimenēm;
   * atspoguļojam un skaidrojam valsts politiķu pieņemtos lēmumus, izmaiņas noteikumos, to kontekstā izceļot aspektus, kā tas ietekmē Alūksnes un Apes novadu iedzīvotājus.

Kopš 2008.gada augusta laikrakstam ir arī reģionālais interneta portāls “Alūksniešiem.lv” (www.aluksniesiem.lv). Tas ļauj vēl plašāk nekā laikraksta lappusēs atspoguļot lokālo informāciju un veidot atgriezenisko saiti ar lasītājiem. Pēc sistēmas “Google analytic” datiem par 2017.gada pirmo pusgadu, portāla “Alūksniešiem.lv” unikālie lietotāji ir 20 900 mēnesī, lapu skatījumi mēnesī – 315 500.


Adrese: Rūpniecības iela 7a, Alūksne, LV-4301
E-pasts: [email protected]

Redakcija

Aivita Lizdika
Galvenā redaktora p.i.
    64307062     
 [email protected]


Loreta Jargane
Portāla redaktore     26410083  
 [email protected]

Līga Vīksna
Redaktora vietniece
    26410083


[email protected]luksniesiem.lv


Sandra Apine
Dace Plaude
Redaktora vietniece
Žurnāliste 
    64307062
    64307062

 [email protected]
 [email protected]


Didzis Bauers Datormaketētājs     26410083
 
 [email protected]


  













Reklāmas nodaļa





Vēsma Celma Reklāmas projektu vadītāja     26410083

 [email protected]