Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemes jauniešus aicina uz semināru

Vidzemes reģiona jauniešus vecumā no 17 līdz 25 gadiem aicina pieteikties bezmaksas apmācībām  „Ar uzņēmību pret bezdar(bī)bu”. Seminārs ir bezmaksas un tajā drīkst piedalīties jaunieši, kuri šobrīd nestrādā un nemācās un ir no lauku reģioniem.

Apmācības notiks divās daļās trīs dienas aprīlī Līgatnes novadā un trīs dienas maijā Amatas novadā. Apmācību mērķis ir veicināt jauniešu uzdrīkstēšanos, uzņēmīgumu un iesaistīšanos Vidzemes plānošanas reģiona sabiedriskajā dzīvē, lai mudinātu jauniešus atbildīgi un aktīvi iesaistīties to attīstībā.Pieteikties var ikviens, kurš vēlas attīstīt un pilnveidot savu radošumu un uzņēmīgumu, sākot īstenot sen iecerētu ideju savā vidē. Apmācībās 22 Vidzemes jaunieši iegūs vērtīgi pieredzi un noderīgu informāciju. Apmācības ir bezmaksas un aģentūra sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, taču ceļa izdevumi uz norises vietu jauniešiem būs jāsedz pašiem.

Lai pieteiktos apmācībām, jāaizpilda pieteikuma anketa un līdz 2012. gada 13.aprīlim jānosūta uz e-pastu: [email protected] vai arī pieteikuma anketu tiešsaistē: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFk4XzY5NEtqSXNyNkQ4UnZZMDREVWc6MQ

Atbilde par dalību apmācībās tiks sniegta līdz 17.aprīlim.

Vairāk informācijas par programmu meklē tīmekļa vietnē: http://www.jaunatne.gov.lv

Skolu ziņas