Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētku sajūtu radīs jaunā paaudze

Ceturtdien, 3.maijā, pulksten 19.00 Alsviķu kultūras namā notiks konkurss-koncerts „Mazo dziesmas un dejas Latvijai”.

Pasākums izskanēs kā svētku koncerts Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienā. Tajā uzstāsies tikai jaunās paaudzes mākslinieki – sākot no pirmsskolas vecuma vokālistiem līdz pat LNT šova „Latvijas zelta talanti 2012” pusfinālistiem.

Alsviķu kultūras nama vadītāja Marina Ramane atklāj, ka pasākuma uzmanības centrā atradīsies pagasta „cālēni” – Alsviķu pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte” un Strautiņu pirmsskolas izglītības iestādes „Zemenīte” audzēkņi, kas sacentīsies par pagasta “Skanīgākā cāļa” titulu. Labākos plānots izvirzīt dalībai Alūksnes novada jauno vokālistu konkursā „Cālis 2012”. Koncertā uzstāsies arī Alsviķu kultūras nama bērnu vokālais ansamblis (vadītāja Rita Staune) un bērnu deju kolektīvs (vadītāja Ilze Līviņa). Tā kā aiz kalniem nav vairs Mātes diena un Starptautiskā Ģimenes diena, netiks aizmirsts par pārsteigumiem šo svētku sakarā.

Par koncerta īpašo piedāvājumu kļūs LNT šova „Latvijas zelta talanti 2012” pusfinālisti – ritma grupa „Rhytmical Storm”. Četrotnes neparastais talants ir bungošana pa dažādiem priekšmetiem, piemēram, mucām, pannām, katliem, plastmasas pudelēm un visādu veidu grabuļiem. „Pārsteigsim ar kaut ko jaunu un neredzētu. Centīsimies šo mūsu ritma vētru ieviest skatītājos, lai skatītāji, aizejot mājās, nevis ņemtu pannu un ceptu pankūkas, bet paņemtu dakšiņu un spēlētu ritmu uz šīs pannas,” sola grupas pārstāvis R.Jurke­vičs.

Skolu ziņas