Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sveiks labākos satiksmes drošības skolotājus

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) rīt sveiks ikgadējā konkursa „Labākā CSDD satiksmes drošības skola” aizvadītās sezonas 20 sekmīgāko skolu pedagogus. Uz pasākumu dosies arī aktīvāko Alūksnes novadu skolu komandu pedagoģes.

“Apbalvosim skolu pedagogus, kuri palīdzēja audzēkņiem sagatavoties un ar panākumiem piedalīties 2011.gada CSDD organizētajās satiksmes drošības sacensībās. Par pamatu rezultātu noskaidrošanai, kā ik gadu, kalpoja skolu (komandu) iesaistes aktivitāte un sasniegtie rezultāti divos CSDD rīkotajos ikgadējos pasākumos jaunajiem satiksmes dalībniekiem – konkursā 6.-8.klašu skolēniem „Gribu būt mobils!” un sacensībās „Jauno satiksmes dalībnieku forums”, kurā piedalās 4.-6.klašu skolēni,” informē Agnese Korbe no „Ceļu satiksmes drošības direkcijas”.

2011.gada konkursa „Labākā CSDD satiksmes drošības skola” pirmā divdesmitnieka 1.vietā ir Ādažu vidusskola, 2.vietā -  Kuldīgas Alternatīvā sākumskola, 3.vietā - Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola.

Alūksnes pilsētas sākumskolas komanda ierindojas labāko komandu divdesmitnieka 13.vietā, savukārt Strautiņu pamatskolas komanda  – 17.vietā. Apbalvošanas pasākumā no Alūksnes sākumskolas piedalīsies  latviešu valodas un literatūras skolotāja Ilga Marķitāne un sākumskolas skolotāja Maija Jauniņa, bet no Strautiņiem - sākumskolas skolotāja Tija Āboliņa.

Konkursā „Labākā CSDD satiksmes drošības skola” pērn piedalījās 229 komandas no visas Latvijas. Vairāk par konkursu „Gribu būt mobils!” šeit , par sacensībām „Jauno satiksmes dalībnieku forums” šeit .

Skolu ziņas