Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strautiņu skolas komandai 5.vieta

Ar Madonas novada Kusas pamatskolas komandas „Kusa - 1" pārliecinošu uzvaru sestdien, 2.jūnijā, noslēdzās vērienīgāko velosipēdistu sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums" 2012.gada Latvijas finālmači. Strautiņu pamatskolas komanda "Strauti" 31 komandas konkurencē uzrādīja piekto labāko rezultātu.

2.vietā ierindojās Baložu vidusskolas komanda, bet 3.vietā - Ikšķiles vidusskolas komanda „Ašie braucēji".

„Jauno satiksmes dalībnieku forums" ir CSDD konkursa „Labākā CSDD satiksmes drošības skola" sacensības 4.-6.klašu skolēniem - jaunajiem velosipēdistiem. Ik gadu konkursu „Labākā CSDD satiksmes drošības skola" veido divi pasākumi - „Jauno satiksmes dalībnieku forums" un sacensības 6.-8.klašu skolēniem - jaunajiem mopēdistiem „Gribu būt mobils!".

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad sacensību organizatori, veidojot uzdevumus, uzmanību pievērsa ne tikai skolēnu teorētiskajām zināšanām, bet jo īpaši - prasmei tās pielietot ikdienā. Šāda pieeja veicina gan satiksmes noteikumu pārzināšanu, gan izpratni par kopējo ceļu satiksmes drošību, kā arī spēju paredzēt, novērtēt un atbilstoši rīkoties iespējami bīstamās situācijas uz ielām vai ceļiem.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, sacensību otrajā dienā atsevišķa programma bija sagatavota arī skolotājiem - viņiem bija jāveic līdzīgi uzdevumi kā skolēniem, kā arī sacensību organizatori un pedagogi kopīgi diskutēja par veloizglītības procesa pilnveidi un uzlabošanu.

Skolu ziņas