Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Startēs „Jauno satiksmes dalībnieku foruma" finālā

Piektdien un sestdien, 1. un 2.jūnijā, notiks Latvijā vērienīgāko velosipēdistu sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums" lielais finālturnīrs. Tajā piedalīsies gandrīz 200 labākie riteņbraucēji no visas valsts, tostarp Strautiņu pamatskolas komanda „Strauti - 1", kas uzvarēja Alūksnes un Apes novadu reģionālajās sacensībās .

Sacensību dalībniekiem būs jādemonstrē savas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem un jāpārzina satiksmes drošības jautājumi, ar divriteni jāpārvar šķēršļu trase, jāsniedz neatliekamā palīdzība cietušajiem, kā arī jāpārzina sava braucamrīka uzbūve. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad sacensību organizatori, veidojot uzdevumus, uzmanību pievērsuši ne tikai skolēnu teorētiskajām zināšanām, bet īpaši - prasmei tās pielietot ikdienā. Šāda pieeja veicina gan satiksmes noteikumu pārzināšanu, gan izpratni par kopējo ceļu satiksmes drošību, kā arī spēju paredzēt, novērtēt un atbilstoši rīkoties iespējami bīstamās situācijas uz ielām vai ceļiem.

 

No 18.aprīļa līdz 25.maijam visā Latvijā notika sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums" reģionālie posmi. 26.aprīlī Alūksnē sacensības norisinājās Alūksnes un Apes novadu skolu komandām. Tajās piedalījās 12 komandas un individuālie dalībnieki.

Skolu ziņas