Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolās atklās labdarības programmu

6.februārī, kad daudzās Latvijas skolās sāksies projektu nedēļa, sešās pilsētās vienlaikus tiks uzsākta jauna, Latvijā vēl nebijusi iniciatīva “Labdarības skola”, kuras laikā skolotāji, bērni un jaunieši uzsāks pašu organizētus labdarības pasākumus. “Labdarības skolas” atklāšanas pasākumi Alūksnē notiks 6.februārī 9.00 E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē un 11.00 Malienas pamatskolā.

“Atklāšanas pasākumos, klātesot skolēniem, skolotājiem, izglītības jomas valsts institūciju un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, tiks dots starts dažādām labdarības iniciatīvām skolās. Atklāšanas pasākumā būs iespēja uzzināt par “Labdarības Skolas” ietvaros paredzētajiem pasākumiem skolās, tiks prezentēti pētījuma „Izpratne un attieksme par labdarību Latvijā” rezultāti, nodota skolotāju pieredze, kā mācību priekšmetos iekļaut labdarību, kā arī demonstrēta īsfilmas „Labdarības līga„ pirmizrāde,” stāsta Alūksnes un Apes novada fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece un aicina “Labdarības  Skolas” kustībai pievienoties ikvienu skolu, lai kopā veidotu mērķtiecīgas labdarības jeb filantropijas kultūru un tradīcijas.

“Labdarības Skola” ir kustība ar misiju iesaistīt Latvijas bērnus un jauniešus labdarībā. Tās mērķis ir ar izglītošanu un praktisku līdzdalību veidot nākamo sociāli atbildīgo paaudzi, kura jūtas piederīga sabiedrībai, ir atbildīga un ņem dalību tās norisēs, kurai nerūp tikai pašlabums, bet kas izprot vietējās sabiedrības vajadzības un iesaistās tās problēmu risināšanā.

Paldies Statoil par atbalstu Labdarības Skolas iniciatīvas uzsākšanai! Iniciatīvu „Labdarības skola” finansiāli atbalsta Ārkārtas palīdzības fonds. Plašāka informācija par Sorosa fonda – Latvija atbalsta virzieniem pieejama internetā www.sfl.lv 

Skolu ziņas