Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sacenšas dejotāji

Guntas Liepiņas sporta deju un netradicionālo deju pavasara koncertā-konkursā „Aprīļa pilieni” Apē dejošanas prasmi rādīja dejotāji no Alūksnes un Apes novadiem. Par labākā dejotāju titulu viņi sacentās septiņās vecuma grupās.

Jaunākajā grupā, kurā startēja 1.klases vecuma bērni, 1.vietu ieguva Evelīna Denīza Smolovina un Jānis Mikus Paulovics, kā arī Anastasija Lobincova un Aleksandrs Mellītis, 2.klašu grupā – Lora Grauda un Kristaps Jakovļevs, Dinija Daiga Paulovica un Jurģis Krūmiņš. 3.klašu grupā 1.vietas diplomi trīs pāriem - Lindai Gabranovai un Kristiānam Tomam Briedim, Anastasijai Ņedaivodinai un Rolandam Vasiļjevam, Laurai Sabīnei Taurmanei un Helvijam Ķikutam.

4. un 5.klases vecuma grupā 1.vietu ieguva Andra Kaktiņa un Bruno Ābolkalns, 6.klašu grupā pirmie bija Gunda Oja un Matīss Luiks, savukārt 7.klašu grupā pirmo vietu ieguva Elīna Strazda un Jānis Krastiņš. “Klašu grupas ne vienmēr atainot to, kādā klasē dejotājs mācās vispārizglītojošā skolā, jo ne vienmēr partneri ir viena vecumā, un dažāds ir dejošanas apmācības laiks,” skaidro Alūksnes Bērnu un jauniešu centra deju kolektīva “Virpulītis” vadītāja Ilze Līviņa.

Speciālas balvas saņēma arī katras vecuma grupas paši labākie dejotāji ar visaugstāko punktu vērtējumu – no Apes dejotājiem balvas saņēma L.Grauda un K.Jakovļevs, L.Gabranova un K.T.Briedis, A.Kaktiņa un B.Ābolkalns, savukārt “Virpulīša” kolektīvā labākie bija E.D.Smolovina un J.M.Paulovics, A.Lobincova un A.Mellītis, D.D.Paulovica un J.Krūmiņš, G.Oja un  M.Luiks, E.Strazda un J.Krastiņš.

Skolu ziņas