Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rampas ir bīstamas 14

Jaunietis ar skrituļdēli bieži vien tiek uztverts citādāk nekā jaunietis ar basketbola bumbu, taču abi  sporta veidi palīdz attīstīt fiziskās dotības un gribasspēku. Skrituļdēlis nereti tiek saistīts ar huligānismu, jo jaunieši braukājas privātīpašumu teritorijās, uz ielas un pilsētas plačos, taču kur gan citur viņiem to darīt, ja Alūksnes skeitparks ir drīzāk moku kambaris nekā vieta, kurā varētu attīstīt savu skrituļošanas prasmi.

Laukumā pie Alūksnes pilsētas sākumskolas par Alūksnes novada pašvaldības līdzekļiem 2005.gadā tika uzstādītas rampas skeitbordošanai, skrituļslidošanai un BMX braukšanai. Jaunieši no jauniešu kluba “The Others” iesaistījās rampu iegādāšanā un to izvietošanā. Tieši viņu aktīvā līdzdarbība ļāva tapt šīm rampām. Šobrīd Alūksnē vairs nav oficiālas vietas, kur jaunieši varētu nodarboties ar šiem sporta veidiem.

Alūksnes novada domes izpilddirektore Janīna Čugunova norāda, ka rampas tika pārvietotas no Alūksnes pilsētas sākumskolas laukuma tādēļ, ka tur bija jāizveido stāvlaukums, jo Ceļu satiksmes drošības direkcija nepieļāva, ka vecāki savus bērnus izlaistu no auto, nostājoties ielas malā. J.Čugunova norāda arī, ka šajā laukumā tik un tā esot krājies ūdens. Rampas esot pārvietotas uz evaņģēliski luteriskās baznīcas īpašumu - bijušo hokeja laukumu Apes ielā.

Vairāk lasi laikraksta "Alūksnes Ziņas" 29.augusta numurā vai pērc maksas rakstu šeit

Komentāri 14

adaroUnsund

If you want to avoid seeing a fool you must first break your mirror.Free printable check register templates General grant export base radio Extra long contemporary shower curtains curtain Mission college pre school Thomas cook and pour pans All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure.

pirms 6 gadiem, 2012.11.04 14:59

xtr

No gaisa nekas nekritīs.Jāpiedalās projektu konkursā,jāuzraksta projekts,jārēķinās ar vismaz 10% pašfinansējumu.Jāizauklē un jārealizē šis projekts.Viss ir pašu skeitbordistu rokās.

pirms 6 gadiem, 2012.09.05 23:27

C - haha

protams, labāk jau savu roku nepielikt, bet visu saņemt gatavu. tādējādi kā blakusparādība attīstās prasmi saņemt pabalstus un lamāt citus

pirms 6 gadiem, 2012.08.31 13:09

haha- A;B

Ja jau visu jādara pašiem bērniem, tad priekš kam vajadzīga pašvaldība?

pirms 6 gadiem, 2012.08.30 23:28

B

Labs koments, gluži manas domas. Sagaidīt visu gatavu nevarēs...

pirms 6 gadiem, 2012.08.29 23:33

A

ta ka biju starp tiem, kas stradaja lai tas rampas dabutu, varu drosi teikt - vajag pasiem jauniesiem pacelt pakalu, uzrakstit projektu un aiziet uz domi aprunaties, ka kads no zila gaisa var zinat par ko jauniesi skrobejas sezot parcina :) Esiet aktivi, iesaistieties un to kas dabuts - pasi aprupejiet, kopiet. Minot citas pilsetas - Tukums, Liepaja, Valmiera - tas viss notiek ar specigu jauniesu lidzdalaibu. Gribetos zinat, cik no skeiteriem, BMX braucejiem ir aizgajusi uz domi, pie vietejiem uznemejiem un pats galvenais - pieradijusi, ka tas kadam bus vajadzigs, nevis mes gribam, jo citur ir, esiet godigi - ta ir loti neliela sabiedribas dala.

pirms 6 gadiem, 2012.08.29 23:00

2005.gadā bija Alūksnes pilsētas Dome nevis novads...

pirms 6 gadiem, 2012.08.29 20:36

Toties kapos tagad kapu pārzinim būs kapitāla būda pretim lielajiem vārtiem. Gan jau ka ādas dīvāni arī jau pasūtīti... Kādi jaunieši, prioritātes skaidri redzamas.. :)

pirms 6 gadiem, 2012.08.29 20:12

hi

Jauniešu giljotīna. Laipni lūgti, cienījamie deputāti, paši izmēģināt šo verķi!

pirms 6 gadiem, 2012.08.29 19:06

koko

nebutu slikti aluksne,bmx trasi kaa apee. vai kadu mini skeitparku ar labu segumu :)

pirms 6 gadiem, 2012.08.29 18:08

elvijs

tas nav nosaucams par skeitparku!!!varēja vismaz segumu jaunu uzliet-kauns,ja salidzina ar citām pilsētām!!!

pirms 6 gadiem, 2012.08.29 16:16

bmx

Laikā, kad latvieši BMX sportā saņem olimpisko zeltu, šādas rampas ir diezgan liels izsmiekls (bet paldies The Others, ka tādas vispār bija) Apē un Gaujienā ir BMX trases, bet Alūksnē tiešām nav vietas, kur šos sporta veidus attīstīt...

pirms 6 gadiem, 2012.08.29 15:56

Skolu ziņas