Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedāvā iespēju pilnveidoties 1

Alūksnes Bērnu un Jauniešu Centra (ABJC) izglītības metodiķe Kristīne Vimba informē, ka būs iespēja iepazīties ar centra darbību piedaloties sportiskās aktivitātēs, tikties ar centra pedagogiem un noklausīties Oskara Deigeļa koncertu.

Šogad darbosies 14 pulciņi, kuru starpā tiek piedāvāti trīs vēl nebijuši: ielu vingrošana, āfrikāņu bungu spēles apgūšana un projektu un iniciatīvu darbnīca, kurā kopā ar jauniešiem tiks rakstīti projektu pieteikumi. Pulciņu laikus varēs uzzināt atvērto durvju dienā, kā arī mājaslapā: www.abjc.lv

ABJC jaunatnes lietu speciāliste Līga Kriškijāne informē, ka 6.septembrī, pulksten 17:30 Multifunkcionālā Jauniešu iniciatīvu centrā notiks tikšanās ar dominikānieti Karmenu, kura pašlaik ir brīvprātīgā jauniešu centrā. Viņa vadīs spāņu valodas un Latīņamerikas deju pulciņus. Ir doma izveidot divas grupas, viena būs paredzēta jauniešiem, bet otra pieaugušajiem.

Komentāri 1

lasītājs

1) "...noklausīties Oskara Deigeļa koncertā." (pareizi: ...noklausīties Oskara Deigeļa koncertu)
2)"...darbosies 14 pulciņi, kuru starpā tiek piedāvāti... (pareizi: ...darbosies 14 pulciņi, papildus tiek piedāvāti; vēl tiks piedāvāti...u.c), pie tam teikumā 2 papildteikum, abi sākas ar "kuru"un "kurā"i!!!
3) "Pulciņu laikus varēs uzzināt..." (pareizi: Pulciņu nodarbību laikus varēs uzzināt...)


Kas tas par murgojumu?! Izskatās, ka autoras nav skolā gājis!

pirms 6 gadiem, 2012.08.31 21:03

Skolu ziņas