Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"OKartes skatuvē" - Edgars Krūmiņš 20

LNT muzikālajā šovā "OKartes skatuve 2" cīņu par galveno lomu mūziklā uzsācis alūksnietis Edgars Krūmiņš. Sestdien viņš ienāca šova telpās un tur pavadīs tik ilgu laiku, cik skatītāji būs lēmuši.

11 dalībnieku ikdienas priekiem un pārdzīvojumiem var sekot līdzi Izklaides Kanālā "2" pārraidēs katru dienu. Bet to, kāds izvērtīsies ceļš uz slavu, ik piektdienu lielajos koncertos, ko var vērot kanālos "LNT" un "2", nosaka skatītāju balsojums un žūrijas vērtējums. Dalībnieki, kas koncertā paliek pēdējās vietās, sestdienā sēžas uz izbalsošanas krēsliem un viņu likteni par palikšanu šovā lemj skatītāji. Ik nedēļu izbalsotā vietā ierodas cits talantīgs dziedātājs. Tā sestdien šova jauniešiem pievienojās Edgars Krūmiņš, kura īpašais talants ir saksofona spēlēšana un kuru televīzijas skatītāji jau iepazinuši "Eirovīzijas" nacionālajā atlasē grupas "The 4" sastāvā un šovā "Dziedošās ģimenes 2". Edgars dzied arī grupas "Eolika" jaunajā paaudzē.

Komentāri 20

!!!!

Cik aprobežots cilvēciņš , nezin , kad viņiem iekšā nav nakādu sakaru. koment11.32.27

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 08:57

Puika no pagalma

ELITA, AIGA, ANNIJA, MALACIS, DŽEKS. Hmm, kuram nav ko darīt ? :D :D

pirms 6 gadiem, 2012.04.09 01:23

!

Man patīk pēdejie pieci komentāri.....Kaut ka izskatās,ka viens rakstītājs ar dažādiem nikiem..tas ta atkapei...D)
Bet visiem,kas dara,lai veicas!

pirms 6 gadiem, 2012.04.05 08:40

DŽEKS

SAHgdj- atbilde Nu nav šeit nekādas sētas, kurai būtu jāizgāžas. Droši vien esi pats sēta, kurai būtu jāizgāžas. Neskaud talantīgu jaunieti. Lielu veiksmi tev Egdar.

pirms 6 gadiem, 2012.04.04 23:26

MALACIS

EDGAR, man gribas tevi saukt par kaimiņu, jo esmu no MADONAS novada. Man kā kaimiņienei gribas novēlēt izturēt līdz šova beigām. Neiedziļinies riebīgajos komentāros, tie ir tavi skauģi, kuri neko neprot.Esi lepns ar sevi, jo tu esi talantīgs jaunietis. Vienkārši skaisti. Lai veiksme tev EDGAR.

pirms 6 gadiem, 2012.04.04 23:18

ANNIJA

Nav EDGARS iedomīgs. Paldies mīļajiem Edgara vecākiem par talantīga saksafonista un solista izaudzināšnu. Edgars ir ļoti talantīgs jaunietis. Jūsu ģimenīte ir ļoti mīļa no dziedošo ģimeņu šova. Novēlu visiem o kartes skatuves dalībniekiem veiksmi. Esiet visi viens pret otru pieklājīgi Nu nepatīk man tās jūsu ķengas vienam pret otru. Veiksmi tev EDGARIŅ.

pirms 6 gadiem, 2012.04.04 23:08

AIGA

Es priecājos par tevi o kartes skatuvē. Ļoti dzīvoju līdzi dziedošajās ģimenēs, kur tu piedalījies. Jūsu ģimene bija mani favorīti. Klausījos MADONAS estrādē dziedot jaunajā EOLIKĀ. MADONAS estrādē bija 30. gadu EOLIKAS jubilejas koncerts. Es biju par tevi un pārējiem ļoti sajūsmināta. 'Šodien tev ir liels pagodinājums dziedāt EOLIKĀ kopā ar izcilu dziedātāju OLGU RAJECKU. PRIECĀJOS. Lai tev EDGAR veicas. Jūtos laimīga.

pirms 6 gadiem, 2012.04.04 22:57

ELITA

EDGAR, TURU PAR TEVI ĪKŠĶI. LAI TEV VEICAS, TU ESI AR LABU BALSI.

pirms 6 gadiem, 2012.04.04 22:42

oluksnīts

Alūksnieši -MALAČI-iesaistās arvien jaunās izdarībās valsts mērogā.
Turies,Edgar,lai veicas!
Vareju jov rakstīt maleniski,ko tū dara latgalīši,bet tod puse nasaprastu un okal ķiezītūs nasmukūs vōrdūs...

pirms 6 gadiem, 2012.04.04 22:18

Ilzei...

Esmu teicis arii seja-ja personīgi viņu nepazīsti, tad nu neņemies spriest par viņu kā par cilvēku!!!!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2012.04.03 00:04

ilze

Vai tad tā nav nomelnošana? Uzrakstiet savu īsto vārdu un uzvārdu un parakstieties zem saviem vārdiem. Tā Jums slikti visi , kas nes Alūksnes vārdu arī tālāk par novadu . Rējāt Zaharovu, Bašmakovu, Krūmiņu, Molleres, biatlonistus, basketbolistus, un visus, kas cenšas ko darīt.
-uzraksti savu vārdu uzvārdu-būsi cilvēks.Tagad tu esi padibene. Es personīgi nepazīstu, bet lepojos, kad jaunietis piedalās, bet Tu pazīsti, tomēr acīs cilvēkam to pateikt nevari, jo esi tikai skauģis.
Tiešām lai jauniešiem veicas, bet man skumji, viņi Jums ēst neprasa, bet Jūs daži vienmēr gānāties. Dariet paši, kas Jums liedz sportot, dziedāt, piedalīties dažādās aktivitātēs.

pirms 6 gadiem, 2012.04.02 23:40

...

Neviens jau viņu te nenomelno,bet gan izsaka savas domas,ka ar viņa attieksmi un īpašībām viņam šī vieta nebūtu tā piemērotākā...un nevarētu teikt,ka es te tag esmu kkāda nīdēja vaj kā savādāk...ūn dziedāt ar es dziedu tīri normāl, taču veiksmi Edgaram un nezaudēt savu pašcieņu tur...ūn nesākt tur visiem pielīst (kā līdz šīm esmu novērojusi)

Bet veiksmi!

pirms 6 gadiem, 2012.04.02 21:16

skaisti

Skaisti!
Izlasot komentārus situācija skaidrs. Alūksnieši, tas ir mūsu novadnieks, kas cenšas kaut ko sasniegt. Vis vieglāk ir komentāros nogānīt. Katram no mums ir savi trūkumi, katrs esam savādāks. Veiksmi Edgaram, neko neviens var velti šajā dzīvē nesaņem. Bet lielie "aplicēji" ir vienkārši mazi, puņķaini, skaudēji, kuri paši nejēdz ne dziedāt, ne spēlēt, kuru spēju virsotne ir pieliet "mūli" Idejā vai Klondaikā. Veiksmi visiem.

pirms 6 gadiem, 2012.04.02 20:06

Pirmkārt, lai atmet malā iedomību un augstprātību!

pirms 6 gadiem, 2012.04.02 13:26

SAHgdj

Izgaazīsies kā veca sēta-zinot,kāds viņš ir sadzīvē ūn kāds viņš ir kā cilvēks-nu nebūs!!!

pirms 6 gadiem, 2012.04.02 12:17

Skolu ziņas