Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēdzas konkurss „Mēs gribam atpūsties!”

Noslēdzies labdarības projekta LabieDarbi.lv un skolvadībasportāla E-klase.lv kopīgi rīkotais balsojumu konkurss „Mēs gribam atpūsties!”. Tajā piedalījās arī Apes vidusskolas 5.klase. Diemžēl apenieši nesaņēma pietiekošu balsotāju atbalstu un nevarēs īstenot savu ieceri.

Klase vēlējās doties uz Stokholmu apskatīt Lindgrēnes muzeju un kuģa muzeju. Bērniem ceļojuma laikā būtu iespēja apgūt zināšanas uz kuģa. Balsojumā uzvarēja Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzijas 10.b klase, kas dosies atpūsties uz piedzīvojumu parku „Mežakaķis” Siguldā.

Līdz 31.maijam ikviens Latvijas 5.-12. klašu kolektīvs varēja iesniegt savu pieteikumu portālā E-klase.lv. Žūrija rūpīgi izvērtēja katru pieteikumu un 10 labākie pieteikumi nokļuva nākošajā konkursa kārtā - balsojumu konkursā, kas noritēja līdz 31. augusta. Klases sacentās par iespēju gūt 1000 latus lielu finansējumu sava kopīgās atpūtas projekta realizācijai. Lai iesniegtu pieteikumu konkursam, katrai klasei bija jāpaveic divi uzdevumi - jāsagatavo prezentācija par savu klasi, kā arī jāsagatavo projekts - atpūtas plāns.

Skolu ziņas