Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Muzeju naktī piedāvās konkursu skolēniem 1

Alūksnes novada izglītības iestāžu skolēni aicināti pieteikties tūrisma konkursam “Dodies šurp, uz pasaules malu, rūdīt raksturu savu – 3”, kura mērķis ir papildināt jauniešu zināšanas par sava novada vēsturi, kultūrvidi un tūrismu.

Lai piedalīties konkursā, skolēniem jāizveido komanda 8 līdz 25 cilvēku sastāvā. Līdz 11.maijam tā jāpiesaka Alūksnes tūrisma informācijas centrā, zvanot pa tālruni 64322804 vai rakstot uz e-pastu “[email protected]”.

Konkurss būs saistīts ar akciju “Muzeju nakts”, kas notiks 19.maijā. “Komandām jāapmeklē pašvaldības organizētie Muzeju nakts pasākumi trīs dažādās vietās. Piedalīšanos konkursā apliecinās dalībnieka kartes, kurās veiks atzīmes par pasākumu apmeklēšanu un dalību konkursa aktivitātēs,” informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Aizpildītās kartes līdz 23.maijam būs jānosūta vai jāiesniedz Alūksnes tūrisma informācijas centrā. Savukārt 26.maijā notiks konkursa fināls. Tajā katru komandu pārstāvēs trīs dalībnieki. “Šim pasākumam komandai jāsagatavo 3 līdz 5 minūšu gara prezentācija vai video par redzēto Muzeju nakts pasākumos, kā arī būs jāveic konkursa organizatoru sagatavoti uzdevumi par tūrismu un konkursa norises laikā apmeklētajām pasākumu norises vietām,” iepazīstina E.Aploka.

Dalībnieki tiks vērtēti divās vecuma grupās: no 1. līdz 6.klasei un no 7. līdz 12.klasei. Katras klašu grupas trīs visvairāk punktus ieuguvušās komandas tiks pie organizatoru sarūpētām balvām. Tās ir Balvu pilsētas peldbaseina apmeklējums un pusdienas kafejnīcā “Zilā Pērle” (1.vieta), “Jauniešu maltīte” kafejnīcā “Katrīnkrogs” (2.vieta), kā arī pārsteiguma balva, pie kuras tiks 3.vietas ieguvēji.

Konkursu organizē Alūksnes novada pašvaldības Kultūras un sporta nodaļa sadarbībā ar Alūksnes muzeju, Jaunlaicenes muižas muzeju, Viktora Ķirpa Ates muzeju, Pededzes muzeju, Zeltiņu muzeju, Bejas novadpētniecības centru, kā arī Alsviķu un Veclaicenes pagastu pārvaldēm.

Muzeju nakts pasākumi Alūksnes un Apes novados šeit

Komentāri 1

Tālāk par bērna prātu nu nekādīgi tas muzejs netiek...

pirms 6 gadiem, 2012.05.08 00:37

Skolu ziņas