Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mazpulki īstenos projektu

Latvijas Mazpulki šo gadu iesākuši ar kapacitātes projektu, kura mērķis ir stiprināt Latvijas Mazpulku līdzdalību jaunatnes politikas izstrādē un darbā ar jaunatni īstenošanā valstī un novadu pašvaldībās.

Šodien, 15.februārī Tumes vidusskolā notiek pirmais no sešiem semināriem, kurš paredz izglītot mazpulku vadītājus un mazpulku priekšniekus- aktīvākos savā mazpulkā. Semināra tēmas: mazpulks kā jaunatnes organizācija pagastā vai pilsētā, mazpulku sabiedriskās attiecības un komunikācija, starptautiskās attiecības un prezentāciju māksla, individuālo projektu plānošana, izstrāde un ideju prezentācija. Nākamie semināri: 24.februārī Smiltenes Valsts tehnikumā, 14.martā Rēzeknes pilsētas skolēnu interešu centrā, 21.martā Krustpils pamatskolā, 11.aprīlī Rīgā un 25.aprīlī Druvas vidusskolā.

 Latvijas Mazpulki atzīmējot biedrības atjaunošanas 21.gadadienu, sadarbībā ar laikrakstu "Latvijas Avīze" rīko Latvijas Mazpulku diskusiju par tēmu "Kā Latvijā stiprināt jaunatnes organizācijas?" Diskusija notiks 2012.gada 16.februārī biedrības mītnes vietā- Saules dārzā, Ezermalas ielā 24/26, Rīgā, stāsta Ilze Kļava no biedrības "Latvijas Mazpulki".

Skolu ziņas