Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kronē skaistākos 1

Svētdien saskaņā ar izstādi “Intertextil Balticum 2012” Ķīpsalā norisinājās konkursa “Mis un Misters Latvija” fināls. Par skaistuma karalienes kroni cīnījās arī “Mis Alūksne 2010” Zane Apsīte no Alūksnes.

Zane konkursam pieteikusies ar domu pārliecināties par savām spējām. “Tā kā uzvarēju Alūksnes konkursā, tad likās tikai loģiski izmēģināt savus spēkus Latvijas konkursā. Sākumā bija nelielas šaubas, vai mani uzņems, taču satraukums bija lieks un tiku finālā, par ko ļoti priecājos,” atceras Zane un atklāj, ka uzreiz sācies intensīvs gatavošanās darbs. “Konkursa finālam gatavojāmies nepilnus trīs mēnešus. Tas bija sasprings laiks, un visa enerģija tika veltīta vienīgi konkursam,” viņa stāsta. Līdztekus gatavojieties fināla uznācieniem, jaunieši apguvuši jogu, karatē, galda kultūru, meditējuši, baudījuši masāžas un izzinājuši sevi. “Man pašas vērtīgākās bija nodarbības pie psihologa, kurās izzināju sevi un radu atbildes uz jautājumiem,” klāsta Zane. Iegūtās zināšanas ne vien palīdzēja uzstāties konkursa finālā, bet lieti noderēs arī turpmākajā dzīvē.

“Finālā mums bija seši uznācieni – publikas iepazīstināšana ar sevi, talanta rādīšana, kas man bija tautisko deju dejošana, kopējas dejas dejošana, defilēšana ar lietussargiem un noslēgumā defilēšana vakartērpos. Joprojām dzīvoju konkursa fināla pozitīvajās sajūtās. Tas bija fantastisks piedzīvojums, ko nekad neaizmirsīšu. Liels atbalsts man bija ģimene un draugi, kuri mani atbalstīt bija ieradušies kuplā pulkā,” stāsta Zane. Visi konkursanti ļoti sadraudzējušies. “Tik ļoti sadraudzējāmies, ka pat nejutāmies kā konkurenti. Arī ballītē pēc fināla kopīgi izrunājām katra veiksmes un kļūdas, lai varam attīstīties turpmāk,” teic jauniete un nenoliedz iespēju, ka vēl kādreiz varētu piedalīties skaistumkonkursā. Tas gan nebūšot tuvākajā nākotnē, jo jāatgūst augstskolā iekavētās mācības.

Aģentūras „Mis Latvija” direktore Inta Fogele par alūksnieti Zani teic vienīgi labus vārdus.  “Zane ir aktīva, komunikabla un uzņēmīga jauniete. Tā kā Zane dejo tautiskās dejas, viņa ir pieradusi strādāt komandā. No visiem finālistiem viņa arī vislabāk kustas,” stāsta I.Fogele. I.Fogelei jau plānā daži skaistumkonkursi, kuros Zane varētu piedalīties. Taču, lai turp dotos, būs vajadzīgs pašvaldības atbalsts. “Esmu plānojusi uz starptautiskajiem konkursiem sūtīt divus alūksniešus – Zani Apsīti un Edgaru Strapcānu, kurš piedalījās pērnā gada “Mis un Misters Latvija” finālā,” stāsta I.Fogele.

Tomēr visā pozitīvajā ir arī kāds darvas piliens. “Žēl par finālistu Edgaru Bērziņu no Alūksnes, kuram bija ļoti nenopietna attieksme pret konkursu. Daudz tika kavēti mēģinājumi, līdz paši konkursanti izlēma, ka viņš no konkursa jāizslēdz. Tas nebija viegls lēmums. Visu nācās pārplānot,” teic I.Fogele. Viņa arī pauž nožēlu, ka Alūksnē konkursi “Mis un Misters” netiek rīkoti regulāri. “Jauniešiem šādi konkursi ir vajadzīgi, un, ja tos nerīko dzimtajā pilsētā, tad viņi dodas piedalīties citur. Tas ir liels zaudējums,” teic I.Fogele.

Komentāri 1

!!!!

Liels prieks par Zani!!! Un galvenais, šai meitenei tas nav sakāpis galvā....

pirms 6 gadiem, 2012.04.21 11:15

Skolu ziņas