Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursam maza atsaucība 4

Alūksnes novada pašvaldības rīkotais tūrisma konkurss “Dodies šurp, uz pasaules malu, rūdīt raksturu savu – 3” beidzies bez labāko noskaidrošanas. Mazās atsaucības dēļ, par uzvarētājiem pasludinātas visas komandas, kas tajā piedalījās.

Alūksnes novada pašvaldības tūrisma informācijas speciāliste Ingūna Dovgāne atgādina, ka konkurss tika rīkots ar mērķi aicināt skolēnus papildināt zināšanas par sava novada vēsturi, kultūrvidi un tūrismu.

Par konkursa dalībnieku varēja kļūt ikviens skolēns, kas izveidojis 8 – 25 cilvēku lielu komandu. Dalībnieku uzdevums bija akcijas “Muzeju nakts” laikā apmeklēt trīs pasākumus dažādās vietās. Tā kā šim uzaicinājumam atsaucās vien trīs komandas no visa novada, konkursa žūrija nolēmusi apbalvot viņus visus bez papildus pārbaudījumiem. “Nolēmām, ka viņi ir jāapbalvo par to vien, ka vispār piedalījās konkursā,” norāda tūrisma informācijas speciāliste.

Balvā visiem “uzsaukts” Balvu peldbaseina apmeklējums. To saņēma Alūksnes novada vidusskolas 9.klase ar skolotāju Daci Alksni un divas Strautiņu pamatskolas komandas Sandras Buliņas vadībā. Strautiņu pamatskolas skolēni apmeklējuši Alsviķu pagasta “Senpili”, Viktora Ķirpa Ates muzeju un Jaunlaicenes muižas muzeju. Līdzīgu maršrutu izvēlējās arī Alūksnes novada vidusskolas skolēni, Ates muzeja vietā izvēloties Alūksnes muzeju. Šī komanda maršrutu veica ar velosipēdiem.

Jautāta par konkursa turpmāko likteni, I.Dovgāne norāda, ka tas noteikti tiks turpināts. “Konkurss būs, taču pavisam citādākā formātā. Kādā tieši, to vēl domāsim. Šogad varbūt konkursa formāts nebija tik veiksmīgs, kā sākumā likās, taču konkurss ir gana vērtīgs, lai to turpinātu,” viņa uzskata.

Komentāri 4

hi

visas no jauna noasfaltētās ielas tiek uzraktas..

pirms 6 gadiem, 2012.06.12 10:00

Tāds sīkumiņš - Balvos peldbaseins slēgts līdz 14.septembrim....

pirms 6 gadiem, 2012.06.08 23:02

??????????

Pilsētas ielas ir tik sajātas....arī tikko remontētās, tāpat kā ietves sakapātas ziemā ledu cērtot..
Pils izskatās ļoti eleganti, īpaši uz vispārējā nolaistā pilsētas fona...un maijā apsōlītā sākt remontēt Pils iela.....????
Un Pils iekšpagalmā drūmie , mazie celiņ - ietves i...
Kaut vismaz tik daudz nenozaguši un tur būtu jaunas plāksnes nomainījuši, tur nu pat 100 Ls nevajadzētu izņemt vecās, laika gaitā sasistās plāksne un ielikt lielās no platajiem , lielajiem celiņiem..
Kaut kā 3 uzraugi un mūsu izvirzītais Melders to nav spējis saskatīt????
Vai arī plāksnes aizgāja par tik labu kabatas naudu, ka nesanāca tās 30-40 celiņiem????

pirms 6 gadiem, 2012.06.07 18:48

ddd

aluksne turisms.deputati, ieredni.atmostaties.var uzcelt zelta pili purva vidu bet ka pie tas pieklut ja nau celu.apriebies ta aluksnes gudrisu izdoma,visulaiku kautkadas kulturas vestures utt.vispirms vajaga celus sakartot,bet aizmiru musu deputati nau tik izglitoti lai varetu uztaisit kartigu projeku,vini tikai mak pieredzi nemt no citam pilsetam ka nopirkt nekam nevajadzigu traktoriti.dolbojobu pilseta.

pirms 6 gadiem, 2012.06.07 17:31

Skolu ziņas