Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauniešiem jaunas mājas 10

Otrdien pašā Alūksnes centrā, Dārza ielā 8a, durvis vēra jaunais Alūksnes multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs. Par to, ka mūsdienīgs un moderns jauniešu centrs bijis ne vien jauniešu, bet šķiet ikviena alūksnieša lolots sapnis, varēja pārliecināties atklāšanas pasākumā - 11 mēnešus gaidīt gaidītā centra atklāšana pulcēja daudz cilvēku.

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs un tā vadītāja Eva Aizupe saņēma ziedus un dāvanas, dzirdēja pateicības vārdus un laba vēlējumus. Griežot atklāšanas lentu Alūksnes novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers un Šveices konfederācijas vēstniecības pilnvarotais lietvedis Urs Bühler pauda gandarījumu par paveikto un atzina, ka jaunieši ir mūsu nākotne. Alūksnes novada pašvaldības īstenotais projekts līdzfinansēts no Latvijas un Šveices sadarbības programmas.

Vairāk foto šeit

Komentāri 10

!!!

Bildes ir atrodamas zem raksta ja uzspiež....Un ir arī direktore, ir jaunieši kuri muzicē,....Viss notiek un pat laiks ir skaists...
Arī iekštelpas mazliet redzama..un gan jau Vidzemes televīzija arī parādīs, varbūt pat rīt...

pirms 6 gadiem, 2012.07.03 21:05

priecīgā

patiesi liels prieks, ka Aizupes k-dzei izdevās realizēt šo projektu, jo trīs gadus atpakaļ viņas i estādei bija būt vai nebūt. Malacis ne tikai iestādi saglabāja, bet uzcēla jaunu un pilnveidoja to. Lai viņai veicas, lai daudz vēl enerģijas un paliec, kāda esi, ar to arī atšķiries.

pirms 6 gadiem, 2012.07.03 20:05

Kāpēc vadītāja nav līdzās....Tāpēc, ka ir ļoti gudra....

pirms 6 gadiem, 2012.07.03 18:47

jaunietis

03.07.2012. 18:02:41
tas jau būtu Meldera stilā tur iemitināt bomžus, jo tās jau vina balsis nākamajas vēlēšanas!

Un Adlers vismaz zolidi izskatās, kamer malējs slepjas zem melnām brillem!

pirms 6 gadiem, 2012.07.03 18:31

Ko tie divi dunduki tur dara?! Lenta bija jāgriež tiem, kas naudu dabūja šim centram.

pirms 6 gadiem, 2012.07.03 18:28

!!!!
Nu bet ko var darīt, ka domei primārais jautājums dienaskārtībā ir bomžu māja un tad tiik jaunieši. Ja to dienaszagļu intereses un tiesības aizstāvētu tikpat neatlaidīga dāma, kāda ir Aizupe, tad zupas virtuve būtu ierīkota domes ēkas pirmajā stāvā...
Ka tik mūsu gaišajam prātam Dziņkam neiešaujas prātā super doma savus bomārus iemitināt tagad tukšajā Alūksnes namu ēkā tieši blakus šim jauniešu centram. Tas būtu viņa stilā!

pirms 6 gadiem, 2012.07.03 18:02

.....kāpēc simpātiskā dāma vadītāja nav kopā ar šiem kungiem...

pirms 6 gadiem, 2012.07.03 17:26

!!!!

jāgaida jau bija ilgāk par 11 mēnešiem, jo Dome nevarēja izlemt kur tad nu tos jauniešus likt un nācās lūgt projekta naudu saglabāt ilgāk kā iedota...Citos rajonos jau pagājušajā gadā tas notika, bet šeit jau Alūksne....
Paldies direktorei kuras rakstītais un apstiprinātais projekts nu ir realizējies..

pirms 6 gadiem, 2012.07.03 17:09

Skolu ziņas