Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izstrādā logo un moto

Noslēdzies Alūksnes Bērnu un jauniešu centra konkurss par multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra logo un moto izstrādi. Aicinājumam piedalīties atsaucās 15 jaunieši, kuru veikumu vērtēja gan profesionāla žūrija, gan viņu vienaudži.

“Process bija ļoti grūts,” atzīst Alūksnes Bērnu un jauniešu centra direktore Eva Aizupe. Bez viņas žūrijā darbojās jauniešu pārstāvis Gunārs Rudzītis un mākslinieks Ivars Vecāns. Saņemot pirmos logo, organizatori raukuši degunus – pa īstam neviens nav paticis, taču trūka skaidrības, kādiem tiem vajadzētu izskatīties. Līdzīgi gājis ar atbilstošākā moto izvēli.

Rezultātā nolemts, ka konkursa noslēgumā netiks izvēlēts gatavs logo vai moto, bet gan noteikti labāko darbu autori, kas turpinās strādāt pie to izveides. Žūrijas vērtējumā vienbalsīgi par labāko logo autoru atzīts Gints Skulte, kurš iesniedza vairākus darbus. Atzinību izpelnījās Sarmas Kazias, Gunāra Misiķa un Helvija Stupenko darbi. Par labāko moto atzīti Leldes Gustas “Jauniešos ir spēks!” un Sintijas Vindeles “Mēs varam un darām!”. Šie jaunieši saņēma konkursa naudas balvas. Viņi būs arī tie, kas turpinās strādāt pie galīgā varianta izveides. “Ko mēs vēl gribam redzēt? Mēs gribam redzēt, ka tie ir jaunieši un ka tā ir Alūksne,” tālāko uzdevumu ieskicē E.Aizupe.

Vēl konkursā piedalījās Kalvis Kaktiņš, Klinta Ķestere, Antra Upeniece, Una Tomiņa, Kristiāns Solovjevs, Sergejs Roslovs, Niks Harjo, Kaspars Bāliņš un Maksims Mirošničenko. Atsevišķas balvas pasniegtas tiem, kurus par labākajiem atzinuši jauniešu centra “Te – elpas” dalībnieki. Visvairāk balsu atdots par S.Roslova un N.Harjo kopīgi izstrādāto logo, kā arī L.Gustas moto.

Skolu ziņas