Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludina jauniešu biznesa ideju konkursu 3

Alūksnes novada pašvaldība jau trešo reizi izsludina projektu konkursu, aicinot 18-30 gadus vecus jauniešus iesniegt savus pieteikumus. Jauniešu biznesa ideju atbalstam pašvaldība paredzējusi 4000 latus, aģentūru LETA informēja pašvaldības pārstāve Evita Aploka.

Konkursa "Jauniešu biznesa ideju konkurss komercdarbības sākšanai Alūksnes novadā" mērķis ir veicināt jaunu komersantu veidošanos novadā, lai motivētu jauniešus veidot savu biznesu. Uzvarētāji iegūs tiesības noslēgt līgumu ar pašvaldību par finansējuma saņemšanu komercdarbības sākšanai.

Pieteikumu konkursam var iesniegt Alūksnes novadā dzīvesvietu deklarējuši jaunieši, kuri apņemas nodibināt un reģistrēt komercreģistrā uzņēmumu un uzsākt komercdarbību Alūksnes novadā, ja saņems konkursā paredzēto finansējumu. Jāņem gan vērā, ka pretendents nevar būt iepriekš veicis uzņēmējdarbību un nevar būt īpašnieks jau esošam uzņēmumam.

Konkursa nolikums paredz, ka vienam dalībniekam piešķiramā summa ir līdz 2000 latu. Iesniegtajos projektos atbalstīs izmaksas, kas saistītas ar komercdarbības izveidi, sākotnējiem ieguldījumiem komercdarbības pamatlīdzekļos, kā arī nemateriāliem ieguldījumiem, projekta tāmes izmaksām: specifiskas tehnikas un/vai iekārtas iegādi, ārpakalpojumu izdevumiem (grāmatvedības, juriskonsulta, uzņēmuma reģistrācijas izmaksas), interneta mājaslapas izstrādi, licenču iegādi, specifiska rakstura datorprogrammu iegādi, specifiska rakstura darbaspēka apmācību, preču zīmes reģistrāciju, telpu remontu izmaksas, ja ir telpu nomas līgums, patentu reģistrāciju Latvijas Republikas Patentu valdē, citām pamatotām vajadzībām.

Aizpildītu pieteikuma veidlapu kopā ar iesniedzēja dzīves un darba aprakstu var iesniegt līdz 17.jūlijam.

Aizvadītajā gadā Alūksnes novada pašvaldība divreiz izsludināja šādu konkursu un pašvaldības finansiālu atbalstu 4000 latu apmērā saņēma trīs jaunie komersanti. Tika atbalstīta ideja par Kalifornijas slieku audzēšanu un biohumusa ražošanu, ideja par datortehnikas remontu un interjera dizaina 3D vizualizācijām, kā arī ideja par ceļu un ielu projektēšanas pakalpojumu piedāvāšanu.

Komentāri 3

vēlme

kur var aizpildīt veidlapu un to iesniegt!?

pirms 6 gadiem, 2012.05.07 23:47

Turbo

Atkal droši ka viens pieteiksies, kā pagājušo gad. Uzrakstiet labāk, kā gāja projekta uzvarētājam no pagājušā gada?

pirms 6 gadiem, 2012.05.03 13:37

Skolu ziņas