Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Izaugsmes dienas" jauniešiem

Skolnieku rudens brīvdienās bērni un jaunieši no visas Latvijas tiek aicināti uz „Izaugsmes dienām”, kas 30. un 31. oktobrī norisināsies Rīgā "Hotel Jūrmala SPA", viesnīcā, kurai rūp Latvijas bērnu un jauniešu izaugsme.

„Izaugsmes dienas" veicinās bērnu un jauniešu māksliniecisko spēju attīstību, dodot iespēju jaunatnei no visas Latvijas gūt zināšanas kā arī praktiskus padomus no vadošajiem radošās industrijas profesionāļiem.

Savā pieredzē ar jauniešiem dalīsies: Jolanta Gulbe, Voldemārs Šoriņš, Evita Zālīte, Ainārs Ančevskis, Zane Daudziņa, Jānis Stībelis, Marija Bērziņa kā arī daudzi, daudzi citi dziedātāji, aktieri, režisori, horeogrāfi, mūziķi un producenti.

Piedaloties projektā Latvijas jauniešiem būs iespēja saprast, kas ir tas, kas patiesi aizrauj un uzurunā, kur un kā katrs var realizēt savu radošo potenciālu. Šīs vienas vai divu dienu laikā dalībniekiem būs iespēja izmēģināt savus spēkus dziedāšanā, kustībā, pierādīt sevi aktiermeistarībā un runas nodarbībās, kā arī klātienē māksliniekiem uzdot jautājumus par iespējām attīstīt savu talantu, pievēršoties konkrētās jomas apguvei arī ārpus projekta ietvariem.

„Radoši un pasaulei atvērti cilvēki ir pasaulei atvērtas, domāt spējīgas un interesantas personības, tāpēc nāc un piedalies, lai parādītu sevi, lai aizrautu un iedvesmotu arī citus, nenokavē iespēju, viss ir pašu rokās.", aicina projekta organizatori.

Pieteikšanās līdz 22.oktobrim!

Pieteikuma anketu var atrast mājas lapā: www.izaugsmesdienas.lv

Skolu ziņas