Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iekļūst “eXperimenta” finālā 2

Sikšņu pamatskolas komanda “Atomi 123” uzvarējusi Vidzemē “Latvenergo”  8. un 9.klašu skolēnu erudīcijas konkursa “eXperiments” neklātienes kārtā un cīnīsies par galveno balvu finālā.

“Piecas reizes esam tikuši līdz pusfinālam, bet finālā – pirmo reizi! Skolēni, kas šogad mācās 9.klasē, arī pērn piedalījās kā 8.klases skolēni. Lai gan par elektrību 8.klasē vēl nemāca, viņi pašmācības ceļā izzināja šo tēmu un ierindojāmies 7.vietā. Šogad viņi atkal piedalās konkursā un ir to godam nopelnījuši,” saka Sikšņu pamatskolas skolotāja un komandas konsultante Sarmīte Granta. Komandā ir 9.klases skolēni Mārcis Nīmants (kapteinis), Zanda Sokolova, Aivars Brīdiņš, Jānis Ozoliņš, Miks Bērziņš un 8.klases skolnieks Ēriks Ralfs Matulis. “Mūsu izstrādāto radošo darbu komisija atzina par vislabāko, līdz ar to apsteidzām daudzu vidusskolu un ģimnāziju komandas. Mēs izdomājām īpašus zābakus “Elemag”, kas ar elektrību ražo magnētismu un stingri, droši turas pie metāla jumtiem, ļaujot uz tiem veikt dažādus nepieciešamos darbus,” saka S.Granta.

Fināla norise būs redzama “LNT” tiešraidē 12.maija vakarā. Balva - ceļojums uz Horvātiju.

Komentāri 2

Skolu ziņas