Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Gribu būt mobils!" finālā Strautiņu komanda 1

Pirmdien, 5.martā, Rīgas Motormuzejā labākās jauno satiksmes dalībnieku komandas no visas Latvijas sacenstīesies Ceļu satiksmes doršības drirekcijas rīkotā konkursa 6. - 8.klašu skolēniem "Gribu būt mobils!" finālā. Finālā startēs arī viena komanda no Alūksnes novada - Strautiņu pamatskolas komanda "Strauti - 1" (skolotāja Tija Āboliņa).

Konkursa finālā komandām būs sevi jāpierāda finālcienīgos uzdevumos. Pirmais uzdevums būs tests pie datora, otrs – maketa uzdevums, trešais uzdevums būs mājas darba prezentācija un ceturtais – šobrīd komandām nezināms pārsteiguma uzdevums. Mājas darba temats ir „Velosipēdistu dienas un nedienas ceļu satiksmē”, kur komandām ir jāapzina, jāizanalizē un jāapraksta ne mazāk kā trīs problēmas, ar kurām saskaras velosipēdisti ceļu satiksmē viņu pilsētā, novadā vai pagastā. Būs interesanti un vērtīgi uzzināt komandu izdarītos secinājumus un izvirzītos priekšlikumus viņu apzināto problēmu risināšanai.

Konkursa „Gribu būt mobils” fināla uzvarētājkomanda brauks izglītojošā ekskursijā uz zinātnes centru „Copernicus Science Centre” Varšavā, Polijā. Savukārt fināla sacensību 2.un 3.vietas ieguvēji saņems dāvanu karti pašu plānotai ekskursijai pa Baltijas valstīm, bet pārējie fināla dalībnieki – vērtīgas balvas.

Komentāri 1

Skolu ziņas