Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grib atjaunot mazpulku

Pateicoties Latvijas mazpulcēnu aktīvajai rosībai un to popularitātes pieaugumam, par pašiem sava mazpulka izveidi sākuši domāt arī Liepnas vidusskolā. Idejas autori ir 4. – 6.klašu skolēni, kas paši labprāt iesaistītos šajā kustībā.

Lai uzzinātu vairāk par mazpulka dibināšanas iespējām, viesos uzaicināts Alūksnes novada mazpulku koordinators Jānis Bērtiņš. Viņš iepazīstināja ne vien ar organizācijas darbības virzieniem un ikgadējām aktivitātēm, bet arī nepieciešamo dokumentāciju. Tā kā savulaik Liepnā jau darbojās mazpulcēni, tad radusies iecere mazpulku nedibināt no jauna, bet atjaunot iepriekšējā darbību. Šobrīd biedrībai „Latvijas Mazpulki” nosūtīts iesniegums ar lūgumu atjaunot Liepnas 742.mazpulka darbību. Pozitīvas atbildes gadījumā gatavību darboties jaunajā mazpulkā apliecinājuši apmēram 20 Liepnas vidusskolas jaunāko klašu skolēni.

Skolu ziņas