Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būs astoņas nometnes 9

Šovasar Alūksnes novadā tiks piedāvātas astoņas vasaras nometnes bērniem un jauniešiem. Tajās piedalīties varēs gandrīz 200 bērni vecumā no 6 līdz 18 gadiem.

Alūksnes novada Izglītības pārvaldes metodiķe Baiba Lietapure atklāj, ka atbalstīti ir visi nometņu konkursam iesniegtie pieteikumi par kopējo pieprasīto finansējumu no pašvaldības puses – 4492,3 lati. Pavisam šim mērķim bija atvēlēti 5000 latu. Īsākā nometne ilgs četras dienas, garākā – nedēļu. Trīs būs diennakts nometnes.

Visvairāk nometņu iesniedzis Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs. Nometne “Nezinīša un viņu draugu piedzīvojumi” (9–11 gadi) veltīta lasīšanas prasmju veicināšanai. Nometnē “Neparastie piedzīvojumi kopā ar lācēnu Pūku” (6–8 gadi) varēs iepazīties ar dažādu profesiju pārstāvjiem. Savukārt diennakts nometne “Vasara – 180 grādi azimutā” (14–17 gadi) piedāvās gan ar atpūtu un piedzīvojumiem, gan sportu un tūrismu saistītas aktivitātes. Pa vienai nometnei organizēs Liepnas vidusskola un Liepnas internātpamatskola.
Liepnas vidusskola aicinās uz “Piecām dienām lauku karaļvalstī” (8–13 gadi), kas piedāvās izglītojošas nodarbes ar lauku tematiku. Savukārt Liepnas internātpamatskolā notiks diennakts nometne “Fantāziju varavīksne 2 – Sprīdīša skolā” (10–13 gadi). Tajā paredzētas ekskursijas, kā arī radošās darbnīcas.

Ārpus pilsētas nometnes tiks rīkotas Bejā un Malienā. Bejas pamatskola piedāvās nometni “Vasaras saulgriežus gaidot” (11–15 gadi), bet Malienas tautas nams – dienas nometni “Paralēle” (12–16 gadi), kas iepazīstinās ar grafiti un hiphopu. Pēdējo nometni “Ceļš (pa dzintara ceļu)” organizēs Alūksnes evaņģēliski luteriskā draudze, kas kopā ar 12–18 gadus veciem jauniešiem dosies pārgājienā ar kultūrvēsturisko objektu iepazīšanu no Jūrmalciema līdz Pāvilostai.

Komentāri 9

Toussaint Houle

Just as good as your last post. Do you accept advertisers?
HTTP://www.CoolMobilePhone.net

pirms 6 gadiem, 2012.07.22 16:20

tu vēl vari

Vari, vari tu arī pieteikties Liepnas vidusskolas nometnē, jo tur ņem visus pretī- lielus, mazus, vidējus, par to tač nometnes vadītāja lielu naudu saņem. Nu nebūs kā pagājušo gad.- toreiz bija 5 reizes mazāka alga viņai!!! Kādi te lauki,- nebēdā, nepārstrādāsies!

pirms 6 gadiem, 2012.06.13 13:16

cilvēks

reali, alūksnes novads ir tik liels! Ir taču tik daudz pagastu, bet nav jauniešiem nekādu iespēju pa vasaru sevi izklaidēt savā dzimtajā novadā, tieši tāpēc visi bruac pa vasaru uz ārzemēm un citām plašākām pilsētām, tas ir absurds! Jaunieši vienkārši klīst pa centru un nodzeras visu vasaru, es nesaku, ka visi tā dara, bet lielākā daļa!

pirms 6 gadiem, 2012.05.30 16:26

Olli Warelius

A very impressive article. Well prepared. Very motivating!! Set off on to way

pirms 6 gadiem, 2012.05.27 18:19

Lanfranco Sal

wow, this one is good, gonna use for another sport but i think it'll be just as good, BIG thanks :)
HTTP://www.KneeNeckBackPain.com/

pirms 6 gadiem, 2012.05.23 09:08

skolotāja

Nu ir cilvēki, kuri paspēj tajā pat skolā 2 slodzes "sastrādāt"', ka tik ir uz ko rakstīt darbus! I nometni gandrīz reizē ar 12.lases izlaidumu izspēlēt. I kā nav neērti? Visu var, kamēr naudu dod un v-sk.skaitās. I pliku uti dzīs līdz Alūksnei, ja tik maksā. A par ko vē algas pedagogiem paaugstināt, ja dažās skolās tās par slodzi ir vairāk nekā augstas. Kvalitāte kur paliek?

pirms 6 gadiem, 2012.05.21 15:05

fredis

Vajag jau tādas nometnes, kur bērnus patiesi mīl un no sirds kaut ko iemāca, nevis, lai tikai skaitās, ka nedēļa novilkta. Gribas bērniem spēles, pārsteigumus, kaut ko jaunu uzzināt, iemācīties priekš sevis.

pirms 6 gadiem, 2012.05.21 14:58

kas, kas?

Piecas dienas lauku karaļvalstī..vot bitīt, būs nometne, -tāpat kā pagājušā gada sporta- viens strādā, bet 2 algu saņem. Tagad atkal- tie cilvēki, kuri nesaprot nekā no laukiem un darbiem, izbīda projektu, tikai lai sev algas saņemtu. Mazpulki Liepnas v-sk. nav stabili, jo nebalstās uz nekādiem pamatiem. Pati projektu vadītāja tikai kolorado audzē, ar nezālēm aizaugušus dārzus rāda, un savāc projektā iesācējus, kuriem par darbu stundās, nedz mazpulku darbošanso nav priekštata. Atkal tikai nosist laiku to vienu nedēļu... Kāpēc internātpamatskolas rada interesantus, stabilus projektus katru gadu, varētu no viņiem vismaz pamācīties!

pirms 6 gadiem, 2012.05.21 09:30

Kāpēc diskriminē 12-13 gadīgus bērnus tieši Alūksnē?

pirms 6 gadiem, 2012.05.18 13:36

Skolu ziņas