Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bīstamo rampu nojauks 9

Alūksnes novada pašvaldība apņēmusies nojaukt dzīvībai bīstamo rampu Alūksnē, ko bērni un jaunieši izmanto skeitbordošanai, skrituļslidošanai un BMX braukšanai.

Augusta beigās “Alūksnes Ziņās” jau rakstījām, ka rampa, ko Alūksnes novada pašvaldība izvietojusi uz Alūksnes evaņģēliski luteriskās baznīcas piederošas zemes Helēnas un Alsviķu ielas krustojumā - bijušajā hokeja laukumā – ir dzīvībai bīstama, par ko atbildība jāuzņemas pašvaldībai.
Jautājums par skrituļošanas rampu tika skatīts vakar pašvaldības finanšu komitejas sēdē.

Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja Arita Prižavoite norāda – rampa ir apsekota, fotogrāfijas nosūtītas speciālistiem, kas snieguši atzinumu: rampa ir kritiskā stāvoklī. “Rampas atlikusī bilances vērtība ir virs 500 latiem. Mūsu viedoklis ir - rampa nojaucama. Bet mēs negribētu arī palikt bez šādas rampas – skatīsimies, kādas būs nākamās LEADER programmas iespējas iesniegt projektus un piesaistīt Eiropas līdzekļus, jo bērnu, kuri izmantoja rampu brīvā laika pavadīšanai, ir daudz. Ja tas neizdosies, varbūt radīsim finansējumu novada domes budžetā,” saka A.Prižavoite.
Domes priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers norāda, ka atjaunot esošo rampu būtu neizdevīgi, jo izmaksas būtu lielas. “Nākotnē domāsim ne tikai par rampas iegādi, bet jaunas teritorijas izveidošanu šim mērķim. Kādreiz domē par to jau ir diskutēts, bet tā arī risinājums netika rasts. Bieži vien problēmas rada tieši vieta, jo pašvaldībai nav piemērotu zemes gabalu, ko asfaltēt šādiem mērķiem,” saka Dz.Adlers.

Komentāri 9

membrāns

naktī pielaiž uguni nodegs par velti!!!

pirms 6 gadiem, 2012.09.26 01:46

šito rampu, lai nojauktu, kā minimums vajadzēs iedalīt vismaz pusotru tūkstoti. Tas kā minimums, jo , ja budku pie baznīcas nojauca par 4 tūkstoši, tad te arī daudz darba un pūļu būs jāieliek :)))

pirms 6 gadiem, 2012.09.24 12:14

Igo

Domei! Vai tad Vilciņa grausti Skolas un Bruža ielu sturi nav bistami...?Kad ar šo padomijas šedevru tiks gala ? Droši vien Vilciņam viss ir atļauts?

pirms 6 gadiem, 2012.09.23 08:25

mm

Nez kur palika tie deli kas bij hohejlaukumam? Vai tik kajas nepieauga. Un kur apgaismojums palika?

pirms 6 gadiem, 2012.09.22 21:14

lil

nu jā .vajadzētu to rampu atjaunot . kkur tač var atrasties tie pārs dēļi .

pirms 6 gadiem, 2012.09.22 15:02

zikurats

PAREIZ IR NAV KO TIEM JAUNIEŠIEM KAKLUS LAUZT

pirms 6 gadiem, 2012.09.22 13:02

hehe

Tautas mežu nocirta, bet sūda rampu nav par ko saremontēt.

pirms 6 gadiem, 2012.09.21 22:21

...

tas nav slikti...tikai būtu jau jauki, ja pavasari uzmeistarotu jaunu...

pirms 6 gadiem, 2012.09.21 21:45

the power of three will set us free

"Problēmai pa pēdām" http://www.youtube.com/watch?v=YcPCjmJauDs

pirms 6 gadiem, 2012.09.21 20:03

Skolu ziņas