Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apliecina sevi šovā 8

Otro nedēļu šova “Okartes skatuve” dzīvoklī ikdiena aizrit alūksnietim Edgaram Krūmiņam. Veiksmīgi izturēts pirmais šova koncerts, pirmā izbalsošana un jau šovakar Edgars kāps uz skatuves, priecējot savus atbalstītājus ar dziesmu “Patiesības meli”.

“To, ka Edgaram jāiet dzīvo šova “Okartes skatuve” dzīvoklī, uzzinājām pēkšņi – šova veidotāji to paziņoja vien dienu iepriekš. Steigā tik sakravātas mantas un ne mirkli nebija šaubu atteikties no piedāvājuma,” stāsta Edgara mamma Inese Krūmiņa. Viņa atzīst, ka jaunajiem māksliniekiem jebkura pieredze un šova popularitāte ir laba. “Pirmā nedēļa šovā nevienam dalībniekam nav viegla, arī Edgaram nebija viegli. Jāpierod pie kamerām, jāiekļaujas noteikumos un grafikos. Šova dalībnieki ir noslēgti ir noslēgti no ārpasaules un ar visu jātiek galā pašiem. Sazināties ar tuviniekiem var tikai tad, kad par labiem darbiem nopelnītas interneta minūtes. To kā, viņam iet un kā viņš jūtas, zinām tik pat daudz kā jebkurš cits skatītājs,” stāsta mamma. Ģimene katru vakaru skatās tiešraides un piektdienās brauc uz koncertiem.

Otrajās Lieldienās šovā bija vecāku diena, kad šova dalībnieku vecāki apciemoja savus bērnus. Arī mamma Inese un tētis Zigmārs devās apraudzīt kā dēls iedzīvojies. “Iepazināmies ar citiem vecākiem un draudzīgi pavadījām vakaru. Likās, ka Edgars ir iedzīvojies, lai gan parunāties sanāca maz. Visur ir kameras un par katru savu vārdu jāatbild. Edgars ir komunikabls un viņam nekad nav bijis problēmu sadraudzēties ar cilvēkiem, pietam četri no dalībniekiem viņam jau bija pazīstami,” pauž I.Krūmiņa. Šova uzvarētāju viņa gan nesteidz prognozēt. “Šovā viss mainās, nekas nav paredzams. Tomēr ceram, ka Edgaram izdosies noturēties pēc iespējas ilgāk. Atbalstītāji Edgaram Alūksnē ir, to pierāda daudzie jautājumi mums, kur īsti šovu var skatīties. Diemžēl daļai cilvēku „Kanāls 2” nav redzams, tad atliek skatīties tiešraides internā “www.kanals2.lv”,” stāsta Inese un pateicas visiem Edgara atbalstītājiem!

Šova tiešraides “Kanālā 2” no pirmdienas līdz sestdienai var skatīties pulksten 9.00, 13.30, 18.10 un 20.40, savukārt kanālā “LNT” 14.20 tiek rādīts iepriekšējās dienas apkopojums. Piektdienās 20.40 abos kanālos rāda koncertus, savukārt sestdienās 20.40 “Kanālā 2” - izbalsošanu. Visu diennakti šovu var skatīties internetā “www.kanals2.lv”.

Komentāri 8

Nu mīļie, puisītim ir sakāpis galvā. Lai nu ātrāk tiek ārā, savādāk to viņa ārprātu negribu vairāk redzēt. Tā nu iet, ka vecāki visu dara bērnu vietā.

pirms 6 gadiem, 2012.04.20 15:59

vilmaars

Nebija viņa labākā diena..kam tagad viegli ;)

pirms 6 gadiem, 2012.04.13 20:36

Skolu ziņas