Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnē tiksies projekta partneri no sešām valstīm

No 12. līdz 17. februārim Alūksnes novada vidusskolas kolektīvs viesos uzņems Comenius programmas projekta „Welcome to my town, region” (Esiet sveicināti manā pilsētā, novadā”) partnerus no Zviedrijas, Itālijas, Spānijas, Čehijas un Lietuvas.

Vizītes laikā viesi iepazīs Alūksni, Vidzemes novadu un arī Latvijas galvaspilsētu Rīgu. Alūksnē viņi apskatīs iecienītākos tūrisma objektus – Alūksnes Jauno pili, parku, luterāņu baznīcu un Bībeles muzeju, apciemos briežu dārzu, Vecgulbenes muižu un bānīša depo Gulbenē, kā arī dosies braucienā ar bānīti. Vizītes laikā viņi apskatīs arī Vidzemes reģiona lielāko pilsētu Valmieru un izzinās maizes cepšanas procesu „Donas” ceptuvē, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Viesi apmeklēs arī Alūksnes novada pašvaldību, kur tiksies ar Alūksnes novada domes priekšsēdētāju Aivaru Fominu.

Katras valsts pārstāvji prezentēs sagatavotos mājas darbus, stāstot par tradicionālo amatniecību savās valstīs, savukārt trešdien, 15. februārī Alūksnes novada vidusskolā notiks amatniecības izstāde, kurā būs apskatāmi Alūksnes novada amatnieku un arī skolēnu darbi.

Amatnieki būs parūpējušies par radošajām darbnīcām, kur ikviens interesents varēs izmēģināt roku amatniecības prasmēs. Savukārt vēlāk skolas pirmā stāva gaitenī visi projektā iesaistītie dalībnieki veidos draudzības sienas zīmējumu.

Skolu ziņas