Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alsviķos atdzimst sporta laukums 6

Alsviķu pagastā ir labiekārtots sporta laukums un papildināts sporta inventārs.

Biedrība “Alsviķu pagasta attīstībai un labklājībai” kopā ar Alsviķu pagasta attīstības speciālisti Āriju Roni Alūksnes lauku partnerības izsludinātajā konkursā Lauku atbalsta dienestā iesniedza projektu par sporta laukuma labiekārtošanu un inventāra papildināšanu.

“Sporta laukums bija morāli novecojis,” stāsta biedrības locekle Marina Ramane. Uz jaunās estrādes fona sporta laukums ar novecojušo aprīkojumu veidoja nepievilcīgu ainavu. Volejbola koka stabi, kā arī futbola vārtu tīkli bija savu laiku nokalpojuši. Bija vajadzīgi arī galdi un soli tiesnešiem, kā arī skatītāju vietu labiekārtošana. SIA “Deiwoss” iekārtoja laukumu ar koka izstrādājumiem. “Iegādājāmies dažādu inventāru, sākot no bumbām līdz lecamauklām, stafešu kociņiem un lidojošajiem šķīvīšiem. Šo inventāru izmantosim dažādu sacensību organizēšanā,” stāsta M.Ramane.

Projektu finansēja Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai. Kopējās izmaksas - 1890 lati, 10 procentus līdzfinansēja Alūksnes novada pašvaldība. Par 1044 latiem iegādāts sporta inventārs, teritorijas labiekārtošanai atvēlēti 756 lati.

“Sākot ar martu, vēl uz pusgadu šis projekts turpināsies, jo labiekārtošana bija pirmais posms. Projekta otrā daļa paredz nodrošināt sporta aktivitātes dažāda vecuma iedzīvotājiem, tāpēc tiks algots sporta darba organizators. Savukārt šīs izmaksas būs nepilni 100 lati mēnesī,” vēstī M.Ramane.

Komentāri 6

bumba

kas ta par biedribu prihvatizejusi to laukumu? Taja vieta ir paredzets gimnazijai sporta laukums.

pirms 6 gadiem, 2012.11.16 08:37

ripa

Vai kā skauž tas hoķa laukums, sporta lakumu biedriba nav solijusi celt, bet projekta nauda vel nav piešķirta laukumam, bet citam gan....

pirms 6 gadiem, 2012.11.15 21:47

ry,k

Ja Aluksne ne pievienas skolas nav sporta laukuma. Pie vidusskolas kaut kas vel saglabajies. Solija pie gimnazijas ka bus sporta laukums, bet neka, uzcela kaut kadu skibu setu kur pasvaldibas policis kaut ko doma darit. Sasolija debesu labumus, ka bus nezin kas, bet gads pagajis, ka nav ta nav neka. dublaina zeme ar skibu setu un divi vagonini pipmaniem un bundulu lietotajiem. bet varbut patversme bomziem ar pastaigu laukumu?????

pirms 6 gadiem, 2012.11.15 16:40

super

Par ko domā Alūksnē?Pie skolām nav nekā!!!

pirms 6 gadiem, 2012.11.15 15:52

Vienkarši malači!!!! Tā turpināt.... Uz priekšu.

pirms 6 gadiem, 2012.11.15 15:18

Skolu ziņas