Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina paust savu redzējumu 1

Otro gadu pēc kārtas Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar Izglītības pārvaldi, kā arī Alūksnes Bērnu un jauniešu centru rīko fotogrāfiju un videoklipu konkursu jauniešiem “Mans Alūksnes novads”.

Piedalīties tajā aicināti jauni cilvēki vecumā līdz 30 gadiem. Viņu uzdevums – iesniegt fotogrāfijas vai videoklipus, kas, pēc autora domām, raksturo Alūksnes novadu. Darbi tiks vērtēti pēc mākslinieciskās vērtības, novada vai iedzīvotāju raksturojuma un skatījuma savdabības. Labāko darbu autori saņems naudas balvas, kuru kopējais apjoms – 155 lati. Trīsdesmit veiksmīgākās fotogrāfijas būs apskatāmas izstādē, bet labākos videoklipus varēs noskatīties pašvaldības mājas lapā. Laureātu darbus plānots izmantot dažādu prezentācijas materiālu veidošanai. Ar konkursa nolikumu var iepazīties Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā, jauniešu centrā “Te – elpa” un Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā “www.aluksne.lv”.

Komentāri 1

Skolu ziņas