Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tuvojas tūrisma rallijs

Vasara jau sāk ripot uz otru pusi, un dienas paliek īsākas, tādēļ nepieciešams kas tāds, lai par to nedomātu, uzlabotu garastāvokli un kaut uz mirkli aizmirstu, ka vasara kādreiz beigsies. Tāpēc četru pašvaldību kopprojekts “Vidzemes pieturas” ir atradis risinājumu tam, lai vismaz vienas dienas garumā piedzīvojumu meklētājiem vārdi “vasaras beigas” nesagādātu skumjus brīžus.

Piedzīvot neaizmirstamus mirkļus
Rauna, Smiltene, Ape un Alūksne sniegs iespēju ikvienam piedzīvot neaizmirstamus mirkļus un lieliskas emocijas vienā no aizraujošākajiem piedzīvojumiem Vidzemē “Tūrisma rallijs”.
Kā informē Apes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ērmane, tūrisma rallijs ir auto tūrisma sacensības, kuras tiek organizētas ar dažādiem papilduzdevumiem, kas ļauj iepazīt Vidzemes novadus un vienlaikus cīnīties par balvām. Rallija maršruts aptvers četru novadu – Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes – teritoriju.

Notiks otro reizi
Tūrisma piedzīvojums norisināsies otro gadu pēc kārtas, šovasar - 17. augustā. Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, organizatori pārveido maršrutus un uzlabo papild­uzdevumus, lai arī tiem, kuri piedalījās iepriekš, būtu tikpat aizraujoši, kā pirmajā reizē. Ejot līdzi laikam, organizatori modernizē pasākuma protokolēšanu, kas nozīmē, ka ikviens dalībnieks pēc uzdevuma izpildīšanas varēs apskatīt savus rezultātus.

Pieteikšanās jau sākusies

“Vidzemes pieturu” piedzīvojuma reģistrācija ir atklāta, un jebkurš interesents var pieteikt savu dalību līdz 9. augustam, aizpildot interneta vietnēs atrodamo reģistrācijas anketu. Ar papildu informāciju par reģistrāciju un citiem organizatoriskiem jautājumiem ir iespējams iepazīties pasākuma nolikumā, kas pieejams Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes novadu mājaslapās, kā arī oficiālajā “Vidzemes pieturas” Facebook.com kontā. Tūrisma projekta mērķis ir piesaistīt pēc iespējas lielāku tūristu skaitu skaistajai Vidzemei, piedāvājot atpūtas iespējas vairākām dienām. Vidzemes šosejas pieturas tika izveidotas 2015. gadā, savukārt 2016. gada nogalē tai pievienojās arī Alūksne.

Izklaide