Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šīs nedēļas kino piedāvājums Alūksnē – dokumentāla filma un multfilma bērniem

Ceturtdien, 17. oktobrī plkst. 20:00 Alūksnes Kultūras centrā tiks demonstrēta dokumentālā filma “Spiegs, kurš mans tēvs”, savukārt sestdien, 19.oktobrī plkst. 11.00 būs redzama jautra multfilma visai ģimenei “Lielais ceļojums”.

Dokumentālā filma "Spiegs, kurš mans tēvs" ir personisks stāsts par to, ko nozīmē piedzimt spiega ģimenē un atrasties aukstā kara aizskatuvē. Filma vēsta par tulkotājas un atdzejotājas Ievas Lešinskas-Geiberes dzīvesstāstu un notikumiem, kas risinājās pirms 40 gadiem. 1978. gadā Ieva kā studente viesojās ASV pie tēva Imanta Lešinska, kurš tobrīd strādāja PSRS diplomātiskajā misijā ANO, nolēma pārbēgt ASV pusē un šo piedāvājumu izteica arī savai meitai. Ģimenei tika piešķirtas jaunas personu identitātes un piedāvāts sākt dzīvi kā citiem cilvēkiem. 80-to gadu vidū pēc tam, kad Imants Lešinskis bija publiski nācis klajā ar VDK darbību Latvijā izgaismojošiem faktiem, viņš nenoskaidrotos apstākļos nomira.
Filma latviešu, krievu un angļu valodā valodā ar subtitriem latviešu valodā, līdz 12.g.v. filmu nav ieteicams skatīties.

Savukārt multfilma “Lielais ceļojums” būs patīkama izklaide visai ģimenei, tās stāsta par “kādu izklaidīgu stārķi, kurš ir sajaucis adreses un atnesis lācim pandu mazuli. Kārtībai jābūt, tāpēc lācis nolemj nogādāt mazuli īstajiem vecākiem. Kopā ar ceļabiedriem – zaķi, alni, pelikānu, vilku un tīģeri – lācis mēro grūto un raibiem piedzīvojumiem bagāto ceļojumu uz Dienvidķīnu.”

Biļetes uz filmām iespējams iegādāties Alūksnes Kultūras centra kasē.

Izklaide