Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dārza svētki #paliecmājās – attālināta kopā būšana un muzicēšana 1. maijā

Latvijas Televīzija 1. maijā, Satversmes sapulces sasaukšanas 100. gadadienā, piedāvās iespēju viesoties pie Latvijas mūziķiem un attālināti ļauties muzikālai kopā būšanai. Kristīne Komarovska un Toms Grēviņš svinēs unikālus dārza svētkus uz LTV terases, un ne tikai sagaidīs viesus, bet arī “pieslēgsies” mūziķiem dažādās Latvijas vietās. Informē Latvijas televīzijas komunikācijas speciāliste Krista Luīze Priedīte.


LTV1 1. maijā plkst. 21.05 izskanēs unikāls projekts “Dārza svētku koncerts #paliecmājās”. Mūziķi savos dārzos un arī uz LTV terases ļaus ikvienam sajust sirsnīgu un vieglu sarunu un muzicēšanas prieka vienojošo spēku arī attālinātas kopā būšanas laikā. Tā, piemēram, Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs muzicēs Ķeguma pusē, bet Olga Rajecka būs savās lauku mājās netālu no Bīriņiem. Savukārt reperis Ozols savu enerģiju ienesīs kādā no daudzstāvu māju tukšajiem pagalmiem.

Dārza svētkos muzicēs un emocijās dalīsies ne vien Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs, Ozols un Olga Rajecka, bet arī fonds "Viegli", Kaspars Zemītis un Kaspars Znotiņš, grupa “Musiqq”, Jānis Stībelis, interneta sensācija – grupa “Valters un kombinezoni”, grupa “Ducele”, kā arī maestro Raimonds Pauls kopā ar Anci Krauzi. Iemīļotie mūziķi kopā ar Kristīni un Tomu sniegs iespēju justies kā teju īstos dārza svētkos – varēs dziedāt līdzi un, iespējams, mājas apstākļos arī padejot, tomēr par uzkodām jārūpējas pašiem.
Uzsveram, ka raidījuma laikā tiek ievēroti visi drošības noteikumi. Raidījums veidots tā, lai visi iesaistītie, arī mūziķi uz terases, varētu ievērot atbilstošu un drošu distanci.

Dārza svētki #paliecmājās” – 1. maijā plkst. 21.05 LTV1 un REPLAY.lv, kā arī LTV.lv un REPLAY.lv Facebook kontos.

Izklaide