Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

AUTOSERVISI

VAI KĀDS VARĒTU IETEIKT NORMĀLU ČOMU, KAS NORMĀLI SAPROT UN MĀK ARĪ SATAISĪT AUTIŅU...
UN KURĀ SERVISĀ?
LAI NAV JĀSTĀV KLĀT,LAI NEAPČAKARĒTU... UN NAU JĀBRAUKĀ PA SERVISIEM MEKLĒT NORMĀLU MEISTARU

vw

Kas tas Skudra tāds, emulators vai!? Man gan liekas,ka tikai naudas kāsējs un sava labuma guvējs visās sfērās.

pirms 9 gadiem, 2010.09.27 20:00

ha ha ha !

... bet par velti jau neviens netaisa ! Par velti tik suns asti luncina !!!

pirms 9 gadiem, 2010.09.27 21:35

mazda 3

ha,skudrai darba nav, tad pats pie sevis sūta !

pirms 9 gadiem, 2010.09.28 15:31

V

Arī par velti neluncina-par kaut ko priecājas!!!

pirms 9 gadiem, 2010.09.28 16:36

TDI

Ar stikliem alūksnē neņemas, aizbrauc uz valmieru, kantoris saucās I.K. Darels, autostiklu serviss - tirdzniecība, uzstādīšana, plaisu remonts, tonēšana. cepuri nost
ja ir interese uzzvani: 29108431

pirms 9 gadiem, 2010.09.30 00:02

zinātājs

Uzmanību!!!
Alūksnē ir viens gudrītis ,kurš tirgo Polijā atjaunotās riepas ,stāstot ka tās ir jaunas un ražotas Vācijā!!!

pirms 9 gadiem, 2010.10.01 13:53

poshmis

bet protams ka aizbrauc pie kaiminju jankas nomainit bukses ellu utt jo vinjam sava garazinja nav jamaksa darbiniekiem alga, lielam servisa telpam utt. panjems pieciti vai ceneri un ja bus shaize tad izlabos pa velti nevis sa***is kadu basnju un atkal nokasis naudu lai nezaudetu reputaciju, pats esmu mehs un zinu katas notiek, tik nevajag mani tagad apdir.. ka ta notiek tikai tur kur es stradaju!

pirms 9 gadiem, 2010.10.04 22:34

apmierinats

man bija plests prieksas stikls, ieteica braukt pie Zigura. aizbraucu- biju pilniigi neapmierinats, viss nojaukts ar limi, pilna masina ar stikliem, atpakalskata spugulis metajas uz gridas un logs atlimejas jo nebija uzlikta grunts. Aizbraucu pie Skudrula- gairais puisis samainija stiklu ka nakas- masina tira, viss sakopts, spogulis pielimets. viss ka nakas. paldies viniem.

pirms 9 gadiem, 2010.10.04 23:00

ha

starp citu es limēju pie žigura stiklu savam bmw man pretenziju nau cena laba un kvalitāte arī braucu jau 3 gadus un nekāds stikls ārā neveļās.

pirms 9 gadiem, 2010.10.05 17:44

upuris

tikai ne auto aluksne serviss, tur strada idioti un naudu noplesis ka labi neliksies, ari skudra auto ir lidziga situacija, it seviski skudra seniors, attieksme zem katras kritikas, iesaku Aivaru uz helenas ielas, patikami ar vinu sadarboties

pirms 9 gadiem, 2010.10.09 16:27

vajag padomu

Kur var vislabāk noregulēt gaismas autiņam?

pirms 9 gadiem, 2010.10.26 11:03

detektīvs

Izskatās ka dārgākajam kantorītim darbs sāk aptrūkties!

pirms 9 gadiem, 2010.10.27 09:51

...

Brauc pie Žīgura,tur tagad strādā Raivis.Tas pats čomaks,kas bij kādreiz pie Vološina.Pārējie ir kāsēji,pārbaudīts variants.Nekad nepiečakarēs.Izmēģini,pēc tam pats lielīsi.Ists draugs...

pirms 9 gadiem, 2010.10.27 11:01

...

Par stikliem piekrītu.Varu piedāvāt lētāku variantu.Pie Žīgura strādā Raivis un līmē stiklus arī mājās.Ir kvalitāte un garantija.UN LĒTĀK KĀ SERVISĀ.Ne man pirmajam viņš līmēja stiklu.Droši braucat un sarunājat.Viņa telef.personīgi nepublicēšu.

pirms 9 gadiem, 2010.10.27 11:16

relejs

Jau n-tos gadus remontējos Auto Alūksne. I stikls samainīts, i reika remontēta un citi darbi sadarīti. Dārgi? Cena atbilstoša darba kvalitātei manuprāt. Galvenais - nemaisīties meistariem pa kājām un ļaut viņiem darīt savu darbu. Ir gadījušās arī šādas tādas kļūmītes, bet viss ir operatīvi un bez kašķiem savests kārtībā. Galu galā - nekļūdās tikai tie, kas neko nedara...

pirms 9 gadiem, 2010.10.27 23:03

...

Aiz Virši kalonkas iekšā jābrauc.Tur ir arī autoplacis.

pirms 9 gadiem, 2010.10.28 09:32

uuu

Kas tas ir par Raivi,kas strādā pie Žīgura???

pirms 9 gadiem, 2010.11.05 17:44